ECE SEÇKİN VE ÇAĞRI TERLEMEZ NİŞANLANDI! 

Eyl 17 • Bültenler, Ece Seçkin bültenler, Ece Seçkin Haberler, Ece Seçkin Haberleri, Ece Seçkin Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2891 görüntüleme • Yorum yok ECE SEÇKİN VE ÇAĞRI TERLEMEZ NİŞANLANDI! 

 
ECE SEÇKİN’İN EN HEYECANLI GÜNÜ! 
ECE SEÇKİN’İN HEYECANLA BEKLEDİĞİ GÜN GELDİ!
ECE SEÇKİN VE ÇAĞRI TERLEMEZ NİŞANLANDI! 
Pop müziğin sevilen ismi Sevilen Ece Seçkin,  sevgilisi Çağrı Terlemez’den geçtiğimiz aylarda Güney Afrika’da aldığı evlenme teklifinden sonra  dün akşam aile arasında gerçekleşen sade bir nişan töreniyle evlilik yolunda ilk adımını attı.
Ece Seçkin’in evinde gerçekleşen nişanda, 4yıldır birlikte olan ikili mutluluklarını nikah yüzüğüyle taçlandırdı.
 
Güney Afrika’dan özel güller! 
Nişan hazırlıkları üç gün boyunca devam eden törende kullanılan tüm güller Güney Afrika’da özel olarak getirildi.
Nişan töreninde yüzükleri Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı Rıfat Örnek takarken, çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.
Uğurlu gününde nişan töreni! 
Sevilen sanatçı Ece Seçkin, Nişan töreni ile ilgili heyecanını ; “ Bugün çok heyecanlıyım. Evlilik yolunda ilk adımı atıyorum şu an da. Kendime ve Çağrı’ya mutluluklar diliyorum. Bütün ailem, sevdiklerim yanımda. Konser yoğunluğumdan dolayı uzun zaman sonra tüm aileyi burada görmek çok güzel. Her ayın 15’i benim için her zaman uğurlu olmuştur. Her şey hayal ettiğimden daha da güzel oldu. ” sözleriyle dile getirdi.
İki tarafın ailesi dışında geceye katılanlar arasında; Derya Uluğ, Asil Gök, Özden Bora, Haşim Umut Gülbay, Murat Joker, Görkem Öden, İnci Razaki de vardı. İsteme töreninin ardından Ece Seçkin ve Çağrı Terlemez yakın dostları ve ailesiyle geceyi eğlenerek geçirdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys