SUZAN KARDEŞ SAHNEDE NAR KIRDI !

Oca 8 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Suzan Kardeş Bültenleri, Suzan Kardeş Haberleri, Suzan Kardeş Kupürleri, Yazılı Basın • 2469 görüntüleme • Yorum yok SUZAN KARDEŞ SAHNEDE NAR KIRDI !

SUZAN KARDEŞ SAHNEDE NAR KIRDI !
 
SUZAN KARDEŞ‘TEN YILBAŞINDA MÜZİK ZİYAFETİ!

Makyözlük, oyunculuk, şarkıcılık ve daha birçok farklı alandaki yeteneği ile kendisine hayran bırakan başarılı sanatçı Suzan Kardeş, yılbaşı akşamı The Green Park Pendik Hotel’deki konseri ile dinleyicilere eğlence dolu dakikalar yaşattı.

Her zaman olduğu gibi dinamik ve dopdolu bir sahne performansına imza atan Suzan Kardeş, yeni yılın herkese bereket ve sanş getirmesi dileğiyle sahnede nar kırdı ve 3 saate yakın bir süre sahnede kalarak yeni yıla sevenleri ile birlikte girdi.

Suzan Kardeş, Boşnakça, Arnavutça şarkıların yanı sıra 9/8’lik oyun havası ritimlerine kadar uzanan geniş repertuvarı ile kendisini dinlemeye gelenlere eğlenceli bir müzik ziyafeti yaşattı.

Suzan Kardeş sahnede yeni yılın herkese sağlık ve huzur getirmesini dileyerek güzel temennilerini dile getirdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys