BEŞİKTAŞ’TA GÖKHAN TÜRKMEN COŞKUSU ! ” Tek bir gün değil, her gün Anneler Günü ” Sevilen sanatçı Gökhan Türkmen, geçtiğimiz akşam If Performance Beşiktaş sahnesinde sevenleri ile buluştu.

May 15 • Bültenler, Gökhan Türkmen Bültenleri, Gökhan Türkmen Konserler, Haberler • 2600 görüntüleme • Yorum yok BEŞİKTAŞ’TA GÖKHAN TÜRKMEN COŞKUSU ! ” Tek bir gün değil, her gün Anneler Günü ” Sevilen sanatçı Gökhan Türkmen, geçtiğimiz akşam If Performance Beşiktaş sahnesinde sevenleri ile buluştu.

BEŞİKTAŞ’TA GÖKHAN TÜRKMEN COŞKUSU !
 
” Tek bir gün değil, her gün Anneler Günü ”
Sevilen sanatçı Gökhan Türkmen, geçtiğimiz akşam If Performance Beşiktaş sahnesinde sevenleri ile buluştu.
Mekanı tıklım tıklım dolduran seyirci ile birlikte hep bir ağızdan en sevilen şarkılarını söyleyen sanatçı, repertuvarında Sessiz albümünden ve eski albümlerinden oluşan şarkılarına yer verdi.
Gökhan Türkmen: ” Öncelikle sevgili eşim, çocuklarımın güzel annesi Sinem Türkmen’in ve kendi annemin  tüm anneler günü kutlu olsun. ”  şeklinde Anneler Günü için duygularını dile getirdi.
Mayıs ayında yoğun konser takvimine kaldığı yerden devam eden Gökhan Türkmen Çanakkale, İstanbul  ve Adana’da konserler verecek

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys