SELAMİ ŞAHİN JOLLY JOKER SAHNESİ’NDE UNUTULMAZ BİR KONSER VERDİ ! 

Eyl 27 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1844 görüntüleme • Yorum yok SELAMİ ŞAHİN JOLLY JOKER SAHNESİ’NDE UNUTULMAZ BİR KONSER VERDİ ! 

SELAMİ ŞAHİN JOLLY JOKER SAHNESİ’NDE UNUTULMAZ BİR KONSER VERDİ ! 
 
SELAMİ ŞAHİN ÜST ÜSTE İSTANBUL, ANKARA VE ANTALYA KONSERLERİ’NDE SEVENLERİYLE BULUŞTU !
Türk müziğinin duayen isimlerinden Selami Şahin, iz bırakan eserlerini 3 gün boyunca üst üste Jolly Joker İstanbul, Ankara ve Antalya sahnelerinde seslendirdi.
Selami Şahin‘den albüm müjdesi !
İstanbul konseri öncesi magazin basınına röportaj veren ve güzel dileklerde bulunan Selami Şahin, yeni albüm hazırlığı içerisinde olduğunu ve yeni yıldan önce albümü yayınlayacağının müjdesini verdi.
Müzikseverleri adeta büyüledi ! 
Seninle Başım Dertte, Gözler Kalbin Aynasıdır, Tanrım, Boşvere Boşvere, Ben Sevdalı Sen Belalı gibi dillere dolanan şarkılarını da seslendiren sanatçı, hem sesi hem de sahne hakimiyeti ve enerjisi ile müzikseverleri adeta büyüledi.
Zeki Müren, Bülent Ersoy ve İbrahim Tatlıses hikayeleri anlattı !
Usta sanatçı, konser mekanını tıklım tıklım dolduran seyircilere sahnesinde kendisinden besteler alan ve Türk müziğine yön veren Zeki Müren, Bülent Ersoy ve İbrahim Tatlıses’in sesine sesini benzeterek hikayelerini anlattı.
Geçmişe dair güzel anılarını izleyiciler ile paylaşan Selami Şahin, Zeki Müren’in albüm hazırlığındayken kendisine : ” Sen bana eser vermezsen albüm yapmam. ” dediğini dinleyiciler ile paylaştı.
İstanbul Sahnesi’nin ardından Cuma akşamı Ankara ve Cumartesi akşamı Antalya’da hayranları ile buluşan sanatçı, üç gün üst üste unutulmaz konserlere imza attı.
Selami Şahin, 30 Eylül’de Alanya Club Bistro Bellman, 7 Ekim’de Günay Restaurant, 13 Ekim’de Jolly Joker İstanbul ve 28 Ekim’de Merit Otel Kıbrıs sahnelerinde konserlerine devam edecek. 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys