GÖKHAN TEPE JOLLY JOKER VADİSTANBUL’DA KALPLERE DOKUNDU !

Eyl 25 • Bültenler, Gökhan Tepe Bültenler, Gökhan Tepe Haberler, Gökhan Tepe Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2799 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TEPE JOLLY JOKER VADİSTANBUL’DA KALPLERE DOKUNDU !

 
GÖKHAN TEPE JOLLY JOKER VADİSTANBUL’DA KALPLERE DOKUNDU !
 
Yorumcu kimliğinin yanı sıra güçlü besteleri ile bir çok sanatçının kariyerinde önemli projelere imza atan Gökhan Tepe, geçtiğimiz akşam Jolly Joker Vadistanbul’da unutulmaz şarkılarını seslendirdi. 
Performansı ve şarkıları ile hayranlarına duygu dolu anlar yaşatan sanatçı, duygusal şarkılarıyla hüzünlendirirken hareketli şarkıları ile de eğlenceli dakikalara imza attı. 
Gökhan Tepe, kendi seslendirdiği bestelerinin yanı sıra ödüllü bestesi Türkan, Teşekkür Ederim, Araftayım gibi hitlerini de sahnede söyledi. Sanatçı, Dem’li Şarkılar adını verdiği 70 ve 80’li yıllara damgasını vuran pop, arabesk ve sanat müziği eserlerine de kendi yorumuyla yeniden hayat verdi.
Gökhan Tepe: ” Çok şanslıyım. ”
Sanatçı, duygularını sahneden : ” Jolly Joker Vadistanbul’da ilk konserim. İyi ki bu bestelerin altına imza atmışım, iyi ki beni yalnız bırakmadınız ve iyi ki buradasınız. Çok şanslıyım. ” sözleriyle dile getirdi. 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys