DANS EDEMEYEN POPÇU DEVRİ KAPANDI! ECE SEÇKİN İLE YAĞMUR ALTINDA DİYET FEST!

Nis 15 • Bültenler, Ece Seçkin bültenler, Ece Seçkin Haberler, Ece Seçkin Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2117 görüntüleme • Yorum yok DANS EDEMEYEN POPÇU DEVRİ KAPANDI! ECE SEÇKİN İLE YAĞMUR ALTINDA DİYET FEST!

DANS EDEMEYEN POPÇU DEVRİ KAPANDI!

ECE SEÇKİN İLE YAĞMUR ALTINDA DİYET FEST!

Bu yıl 13-14 Nisan tarihleri arasında Küçükçiflik Park’ta gerçekleşen “Türkiye’nin En Büyük Sağlıklı Yaşam Festivali Diyet Fest”in ilk gününde; muhteşem enerjisi ve dans şovları ile güzel sanatçı Ece Seçkin sahne aldı.

Festival alanına gelenlerin gün boyunca müzik, spor aktiviteleri, söyleşi, workshop ve sağlıklı ikramlar eşliğinde geçirdiği keyifli bir günün sonunda Ece Seçkin’in sahneye çıkmasıyla Küçükçiftlik Park’ta tam anlamıyla bir festival havası yaşandı.

Ece Seçkin en sevilen ve ezbere bilinen şarkılarının yanısıra geniş ve iddialı repertuvarı ile sahnede; , rock, slov ve ingilizce şarkılara da yer verdi.

Konserin ilerleyen saatlerinde başlayan yoğun yağmura rağmen festival alanındaki yüzlerce kişi Ece Seçkin’i yalnız bırakmayarak her şarkısına tek bir ağızdan eşlik ederek dans etti.

Ece Seçkin sahne öncesinde duygularını ise şu sözlerle dile getirdi;

“Dans edemeyen popçu devri kapandı artık ben sahneme dansımı da taşıyorum ve şu anda üstüme de tanımıyorum çünkü performans stilimle olmayan bir kulvardayım. Tek önceliğim sahnedeki kaliteli sound ve görsel. Hakkını da veriyoruz ama, bu daha başlangıç. Enrique İglesias ile de sahneye çıkacağım, Avrupa’da turne de yapacağım, ekibime ve kendime çok güveniyorum. Yaz turnem de çok kalabalık olacak, turnelerde dans şovları da olacak. Hazırladığımız bu büyük şovları her şehre taşıyacağız.

En çok hoşuma giden şeylerden biri de; sahneye ilk çıktığımda seyircinin şaşkınlığını gizleyememesi, bu beni çok mutlu ediyor ve onların enerjisini hissediyorum.”

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys