CAN BONOMO’NUN RUHUM BELA ALBÜMÜ İLK DEFA SAHNEDE!

Nis 15 • Bültenler, Can Bonomo Bültenleri, Can Bonomo Haberleri, Can Bonomo Küpürler, Haberler, Kupürler • 1328 görüntüleme • Yorum yok CAN BONOMO’NUN RUHUM BELA ALBÜMÜ İLK DEFA SAHNEDE!

CAN BONOMO’NUN RUHUM BELA ALBÜMÜ İLK DEFA SAHNEDE!

Alternatif rock müziğinin en önemli temsilcilerinden Can Bonomo, 5 Nisan’da yayınlanan yeni albümü Ruhum Bela’nın lansman konserini geçtiğimiz akşam If Performance Hall Beşiktaş sahnesinde yüzlerce takipçisi eşliğinde gerçekleştirdi.

Ruhum Bela şarkılarına yoğun bir ilgi gösteren dinleyiciler, yeni albümde yer alan şarkılara kısa bir zaman önce yayınlanmasına rağmen hep bir ağızdan eşlik etti.

Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan sanatçı, heyecanını şu sözlerle dile getirdi:
“Ruhum Bela albümü diğer albümlerime göre biraz daha sert bir albüm oldu. Şarkıların düzenlemelerinin yedi tanesini Can Saban, iki tanesini Sabi Saltiel ve bir tanesini Emre Kula yaptı. Albümün tamamının söz ve müzikleri bana ait. Bardak Taşıyor albümün habercisi ve ilk şarkısı niteliğindeydi. Bugün de lansman konserimizi yapıyoruz ve çok heyecanlıyım. Çok güzel geçeceğinden şüphemiz yok. Çok çalıştık, çok prova yaptık ve çok yorulduk ama bugün hepimize büyük bir ödül olacak. Cayır cayır bir albüm oldu. Umarım sizler de beğenirsiniz.”

Konseri izlemeye gelenler arasında;
Derya Karakaş, Merve Altınkaya, Haki Biçici, Can Temiz ve Can Bonomo’nun eşi Öykü Karayel’de vardı.

Dinamik sahnesi ile unutulmaz bir konsere imza atan başarılı sanatçı Can Bonomo’nun performansı izleyicilerden büyük beğeni aldı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys