LİDER ŞAHİN MİKROFONLA İLK KEZ MAKSİM’DE TANIŞTI!

Eyl 18 • Bültenler, Haberler • 1130 görüntüleme • Yorum yok LİDER ŞAHİN MİKROFONLA İLK KEZ MAKSİM’DE TANIŞTI!

LİDER ŞAHİN MİKROFONLA İLK KEZ MAKSİM’DE TANIŞTI!

34 YILLIK HABER GERÇEK OLDU!

Kısa bir süre önce yıllarca biriktirdiği notaları ”Mesela” şarkısında bir araya getirerek dinleyicisiyle buluşturan Lider Şahin; müzikseverlerden tam not aldı.

Müzik sektörüne hızlı ve iddialı bir giriş yapan Lider Şahin; geçtiğimiz hafta Hürriyet Gazetesi’nde Hakan Gence ile gerçekleştirmiş olduğu röportajda ilk defa 6 yaşında ünlü Maksim Gazinosu’nda babası Selami Şahin’in kucağında sahneye çıktığını söyledi.

Samimi açıklamalarıyla dikkat çeken Lider Şahin, elinde mikrofon şeklinde bir çakmak olan fotoğrafını da sevenleriyle paylaştı. 20 aylıkken ”mikrofonla erken tanıştı” başlığı ile çekilen fotoğraf ve altındaki haber metninin de şimdilerde gerçek olması herkesi duygulandırdı.

Lider Şahin fotoğraf ile ilgili ise duygularını şu sözlerle dile getirdi;
”Babam her sahneye çıktığında ben de çıkmak için kıyametleri koparıyormuşum. Hatta gazetede elimde çakmakla şarkı söylerken çekilmiş fotoğrafım bile basılmış. 34 yıl önce yapılmış bu haberin şimdilerde gerçek olmasının gururu ve mutluluğunu yaşıyorum.”

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys