GÖKHAN TÜRKMEN: “FARKLI SES VE KARAKTERLERE KAPIMIZ AÇIK”

Eki 4 • Bültenler, Gökhan Türkmen Bültenleri, Gökhan Türkmen Haberleri, Haberler • 1764 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TÜRKMEN: “FARKLI SES VE KARAKTERLERE KAPIMIZ AÇIK”

GÖKHAN TÜRKMEN: “FARKLI SES VE KARAKTERLERE KAPIMIZ AÇIK”

Türk pop müziğin başarılı sanatçılarından Gökhan Türkmen, Youtube üzerinden yayın yapan Allianz Motto Müzik kanalında Yekta Kopan’ın hazırlayıp sunduğu Noktalı Virgül programına konuk oldu. “Hissettiğim, samimi bir dünya müziği yapıyorum, bu müziği dinleyen birinin ‘bize nefes aldırdın’ demesi 10 milyon tıklamadan daha önemli” diyen Türkmen, yeni kurduğu şirketi GTR Müzik’in kapılarının da farklı ses ve karakterlere her zaman açık olduğunu belirtti.

Başarılı sanatçı Gökhan Türkmen, Noktalı Virgül ekibini evinin bahçesinde ağırlayarak çok özel açıklamalarda bulundu.

Hissettiğim ve samimi olan müziği yapıyorum!

Yekta Kopan’ın, ‘’Müziğini nasıl tanımlıyorsun?’’  sorusu üzerine Gökhan Türkmen düşüncelerini:’’ Ben hissettiğim ve samimi olan müziği yapıyorum aslında. Dünya müziğini dinleyerek dünya müziği yapıyorum. O dönem ne hissediyorsam içimden ne geliyorsa bu hissiyat ile albüm yapıyorum ve bu yüzden de bir albüm benim için özel bir hikaye. Popüler işe hizmet etmediğimi düşünüyorum. Yaptığımız işlerin on sene sonra da dinlendiğini göreceğim. Gündelik müzik yapmıyoruz. Önemli olan kitle oluşturmak. Birinin ‘’Oh be nefes aldırdın’’ demesi 10 milyon tıklamadan daha önemli‘’ şeklinde ifade etti

Emin adımlarla yürüyoruz!

Gökhan Türkmen’in müzikal yolculuğuna dair ise : ‘’Müzikal anlamda hayatımdan gerçekten çok memnunum. Yaptığımız işler çok güzel gidiyor. Emin adımlarla yürüdüğümüzü düşünüyorum. GTR Müzik şirketi kurarak birçok sanatçı arkadaşımız ile birlikte bu yolculukta birlikte yürüyoruz. GTR Müzik’te farklı işler arıyoruz, farklı ses ve karakterlere kapımız her zaman açık” dedi.

İnsan biriktirmişim!

Yekta Kopan’ın yapmış olduğun başarılı işler sorusu üzerine;  ‘’ Benim tüm ekip arkadaşlarım uzun yılardır birlikte çalıştığımız ve birbirimizi çok iyi tanıdığımız dostlarım. Aralarında çocukluk arkadaşlarım da var. Biri kapak çalışmamı yapıyor biri klibimi çekiyor.Eşim Sinem ile lisedeyken sıra arkadaşıydık. Bu zamana kadar insan biriktirdiğimin kanıtı sanıyorum ki. 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys