GÖÇ DALGASI OYUNUNUN MÜZİKLERİ GÖKHAN TÜRKMEN’DEN!

May 28 • Bültenler, Gökhan Türkmen Bültenleri, Gökhan Türkmen Haberleri, Gökhan Türkmen Kupürleri, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1880 görüntüleme • Yorum yok GÖÇ DALGASI OYUNUNUN MÜZİKLERİ GÖKHAN TÜRKMEN’DEN!


 
GÖKHAN TÜRKMEN İLK DEFA BİR TİYATRO OYUNUNUN MÜZİKLERİNİ YAPTI!
 
GÖKHAN TÜRKMEN VE NURİ KARADENİZ YILLAR SONRA AYNI PROJEDE ! 
 
GÖÇ DALGASI OYUNUNUN MÜZİKLERİ GÖKHAN TÜRKMEN’DEN!

Müziğin yenilikçi ve başarılı ismi Gökhan Türkmen, kendi şirketi GTR Jingle etiketi adı altında Aytaç Özgümüş ile birlikte ilk defa bir tiyatro oyununun müziklerini yapmanın heyecanını yaşıyor.
Göç Dalgası tiyatro oyununun müziklerinde Gökhan Türkmen farkı!
Gökhan Türkmen‘in birbiriyle bağlantılı olan Dön ve Büyük İnsan isimli şarkılarının kliplerinde kendisine eşlik eden oyuncu Nuri Karadeniz, sanatçı ile birlikte uzun bir aradan sonra farklı bir projede tekrar bir araya geldi.
Nuri Karadeniz’in oyunculuğuyla hayat verdiği, ünlü bir radyocunun bir yılbaşı gecesi hayatını değiştirecek radyo yayınının ve belleğindeki her şeyi silebilecek bir dalga hareketinin anlatıldığı Göç Dalgası oyununun yazarlığını Yusuf Dündar ve yönetmenliğini Burcu Salihoğlu yaparken, dekor ve kostümlerini ise Tomris Kuzu hazırladı.
27 Mayıs Pazar günü Ezop Sahne Beşiktaş’ta, 30 Mayıs Çarşamba günü ise Baba Sahne’de oynanacak oyunun biletleri biletix ve gişelerde satışa sunulacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys