SELAMİ ŞAHİN’LE İSTANBUL’DAN KIBRIS’A NOSTALJİ YOLCULUĞU !

Eki 30 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Selami Şahin Bültenler, Selami Şahin Haberler, Selami Şahin Küpürler, Yazılı Basın • 2092 görüntüleme • Yorum yok SELAMİ ŞAHİN’LE İSTANBUL’DAN KIBRIS’A NOSTALJİ YOLCULUĞU !

SELAMİ ŞAHİN’LE İSTANBUL’DAN KIBRIS’A NOSTALJİ YOLCULUĞU !
 
KIBRIS CONCORDE LUXURY RESORT KONSER SERİSİNE SELAMİ ŞAHİN İLE BAŞLADI ! 
7’den 70’e herkesin gönlünde taht kuran duayen sanatçı Selami Şahin, yoğun ilgi gören konserleri aracılığıyla İstanbul ve Kıbrıs’ta hayranlarıyla buluştu.
Konser maratonuna hızla devam eden usta sanatçı, Cuma akşamı Jolly Joker Kartal sahnesinde verdiği konserde İstanbul Anadolu Yakası sakinlerinin içini ısıtan eşsiz performansı ile seyrcilerinin yoğun isteği üzerine tekrar sahneye çıkarak, bis yaptı.
Bir sonraki akşam ise Kıbrıs’ta yeni açılan Concorde Luxury Resort’te sahne alan ve mekanın ilk performansına imza atan Selami Şahin, güçlü performansı  deneyimli orkestrası ve sahne hakimiyeti ile Kıbrıs’lılara özlem duydukları eğlence dolu bir gece yaşattı.
Besteleri ile Türk müziğinin yapı taşlarından sanatçı, kendisine tüm şarkılarda eşlik eden kalabalığı konser boyunca hem eğlendirdi hem de duygusal şarkılarıyla hüzünlendirdi.
Hayranlarının merakla beklediği yepyeni bestelerden oluşan albümünün hazırlıklarını tamamlamak üzere olan Selami Şahin, Kasım ve Aralık ayında dur durak bilmeden konserlerine devam edecek. Sanatçı; 10 Kasım Günay Restaurant, 17 Kasım Kıbrıs Limak Cypus Deluxe Hotel, 24 Kasım Ankara Winner, 29 Kasım Moda Kayıkhane ve 30 Kasım Kahramanmaraş Hayal Kahvesi’nde sevenleriyle buluşacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys