SILA, SUNAY AKIN, DEMET AKBAĞ VE İLYAS YALÇINTAŞ SAĞLIK ÇALIŞANLARI İLE BULUŞTU!

May 5 • Bültenler, Gökhan Çınar Bültenler, Gökhan Çınar Haberler, Gökhan Çınar Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1053 görüntüleme • Yorum yok SILA, SUNAY AKIN, DEMET AKBAĞ VE İLYAS YALÇINTAŞ SAĞLIK ÇALIŞANLARI İLE BULUŞTU!

SANATÇILAR VE SAĞLIK ÇALIŞANLARI BİR ARADA!

KATARSİS, SAĞLIKÇI VE SANATÇILARI BİR ARAYA GETİRDİ!

GÖKHAN ÇINAR’DAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA BÜYÜK DESTEK!

SILA, SUNAY AKIN, DEMET AKBAĞ VE İLYAS YALÇINTAŞ SAĞLIK ÇALIŞANLARI İLE BULUŞTU!

Uzman klinik psikolog Gökhan Çınar’ın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği, son dönemlerin en çok ilgi gören YouTube programlarından Katarsis, izleyicilere aktardığı farklı formatlarla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Bu hafta birbirinden değerli sanatçılar ile sağlık çalışanlarını bir araya getiren Gökhan Çınar, korona salgınına karşı çok anlamlı bir bölüme imza attı.

Korona salgınına karşı konuklarıyla uzaktan bağlantı yapan Gökhan Çınar, izleyenlerine destek anlamı taşıyan çok özel bir program sundu. Programında Sıla, Sunay Akın, Demet Akbağ ve İlyas Yalçıntaş’ın yanı sıra sağlık çalışanlarını ağırlayan Gökhan Çınar, salgın sürecini konuklarıyla birlikte değerlendirdi.

Sıla şarkısını sağlık çalışanlarına armağan etti!

Programın ilk bölümde Türk Hemşireler Derneği İzmir Şube Başkanı Ebru Melek Benligül ile birlikte sanatçı Sıla’yı ağırlayan Gökhan Çınar, programa mutlu bir haber ile başlangıç yaptı. Kendisi aynı zamanda yoğun bakım hemşiresi olan sağlık çalışanı Ebru Melek Benligül ’ün Covid-19 virüsünü atlattığının müjdesini veren Gökhan Çınar, bölüm boyunca Sıla ve Ebru Melek Benligül ile samimi bir sohbet gerçekleştirdi. Salgından bu yana 37 gündür evde olduğunu söyleyen Sıla, salgın sürecinde moralini hiç eksiltmediğini belirterek, eşi Hazer Amani ile birlikte Ebru Melek Benligül’e geçmiş olsun dileklerini illetti. Sağlıkçı bir aileden geldiğini söyleyen Sıla, Ebru Melek Benligül’ün bu süreçte neler yaşadığını çok iyi anladığını belirti ve tüm izleyicilere umutlu olmalıyız mesajı verdi. Sohbetin sonuna doğru ise Ebru Melek Benligül Sıla’dan Oluruna Bırak şarkısını rica etti ve başarılı sanatçı Sıla, bu şarkısını tüm sağlık çalışanlarına armağan etti.

Sunay Akın’dan sağlık çalışanlarına anlamlı mesaj!

Programın bir sonraki bölümünde ise Gökhan Çınar, bir başka sağlık çalışanı uzman hemşire Özlem Güvenir Özpekin ve Sunay Akın’ı bir araya getirdi. Bu bölümün başında Sunay Akın’ın sağlık çalışanlarına verdiği anlamlı destek mesajı uzman hemşire Özlem Güvenir Özpekin’i duygulandırdı. Sağlık çalışanlarının büyük bir fedakarlık ve cesaretle inanılmaz bir mücadele verdiğini söyleyen Sunay Akın, bu süreçteki en büyük umut kaynağının sağlık çalışanları olduğu ifade etti. Keyifli bir sohbet gerçekleştiren Sunay Akın, toplumun geçmişten bu yana tarihsel süreçte hastalıklara karşı verdiği mücadeleleri anlattı.

Demet Akbağ’dan ‘’Bir Demet Tiyatro’’ müjdesi!

Programa renk katan bir diğer usta ise Demet Akbağ oldu. Sağlık çalışanı Leyla Erdoğdu ile Demet Akbağ’ı bir araya getiren Gökhan Çınar, ikisinin sevgi dolu sohbetini hayranlıkla dinledi. Sağlık çalışanlarını her akşam alkışlarıyla desteklediğini ifade eden Demet Akbağ, sevenlerine yakın zamanda gerçekleştirecekleri bir sürprizi açıkladı. Yılmaz Erdoğan ile birlikte Bir Demet Tiyatro’nun bazı bölümlerini yorumlayacaklarını söyleyen Demet Akbağ, bu müjdeli haberi ilk kez Katarsis aracılığıyla sevenlerine duyurdu. Salgın sürecinde Türkiye’nin büyük bir sınav verdiğini belirten Demet Akbağ, sevenleriyle yeniden tiyatro salonlarında buluşabilmeyi temenni etti.

İlyas Yalçıntaş büyük umut oldu!

Programın sonuna gelindiğinde ise Yrd. Doç. Dr. Bora Çoşkun ile İlyas Yalçıntaş’ı bir araya getirerek seyirci ile buluşturan Gökhan Çınar, duygusal bir sohbete vesile oldu. İlyas Yalçıntaş’a karşı hayatındaki benzerlikleri dile getiren Bora Çoşkun, İlyas Yalçıntaş’ın kendisine büyük bir umut ışığı olduğunu söyledi. Sevenlerine moral olabilmenin büyük bir anlam ifade ettiğini söyleyen İlyas Yalçıntaş ise bunun hayatta kendisini en çok mutlu eden şeylerden biri olduğunu dile getirdi. Sağlık çalışanları ve sanatçıları buluşturan Katarsis’in bu çok özel bölümü İlyas Yalçıntaş’ın İncir şarkısı ile sona erdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys