CAN BONOMO’DAN ALBÜM HABERCİSİ SINGLE: “BARDAK TAŞIYOR” YAYINDA!

Mar 6 • Bültenler, Can Bonomo Bültenleri, Can Bonomo Haberleri, Can Bonomo Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2155 görüntüleme • Yorum yok CAN BONOMO’DAN ALBÜM HABERCİSİ SINGLE: “BARDAK TAŞIYOR” YAYINDA!

CAN BONOMO’DAN ALBÜM HABERCİSİ SINGLE:
“BARDAK TAŞIYOR” YAYINDA!

Can Bonomo, Nisan ayında “Ruhum Bela” adıyla piyasaya süreceği 5. albümü öncesi, “Bardak Taşıyor” isimli şarkısını dinleyicileriyle buluşturdu.

Dostları ve takipçileri ile aynı klipte!

Sözü ve müziği kendisine, düzenlemesi Can Saban’a ait olan ve kayıtları Ali Rıza Şahenk tarafından The FatLab’de gerçekleşen şarkının klibinde yakın dostları ve takipçilerinden oluşan 45 kişilik bir ekip yer aldı. Onur Işıksalan’ın yönettiği klip özel bir at çiftliğinde çekildi ve akşam saatlerinde başlayan set, sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü.

Can Bonomo, albüm habercisi Bardak Taşıyor şarkısının klibi ile ilgili duygularını: ””Klipte bizi yalnız koymayan sıkı takipçilerimizi, canım dostlarımı ve ailemi bir kere daha selamlıyor, gözlerinden öpüyorum. Yolu açık olsun.” şeklinde ifade etti.

Can Bonomo’nun Bardak Taşıyor şarkısı, Avrupa Müzik markasıyla 22 Şubat’ta tüm dijital platformalarda ve klibi MuzikPlay YouTube kanalında yayında…

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys