ECE SEÇKİN TREND VİDEOLARDA BİR NUMARA!

Ağu 30 • Bültenler, Ece Seçkin bültenler, Ece Seçkin Haberler, Ece Seçkin Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 3202 görüntüleme • Yorum yok ECE SEÇKİN TREND VİDEOLARDA BİR NUMARA!

ECE SEÇKİN TREND VİDEOLARDA BİR NUMARA!
ECE SEÇKİN BAYRAMI ANTALYA, MARMARİS VE KASTAMONU’DA  SAHNEDE KUTLADI ! 
 
Sevilen sanatçı Ece Seçkin, bayram konserlerine tüm hızıyla devam ederken bir yandan da son çıkarmış olduğu projesi ” Dibine Dibine ” şarkısının klibinin trend videolarda bir numara olmasını kutluyor .
Ece Seçkin zirvede
 
Büyük ilgi gören iddialı projeleriyle adından sıkça söz ettiren Ece Seçkin‘in Güney Afrika’da çekilen klibi, trend videolarda zirveye yerleşerek sosyal medyanın gündemine oturdu. Bir hafta boyunca zirvede kalan klip ile ilgili geri dönüşlerden çok memnun olan sanatçı, diğer dijital mecralarda da listelerin üst sıralarında yer almaya devam ediyor.
Konserleri aracılığıyla sevenleriyle buluşan sanatçı, Antalya, Marmaris ve Kastamonu’da verdiği bayram konserleriyle izleyiciyi büyüledi. Bayramı sahnede kutlayan güzel isim, şarkıları ve sahne şovlarıyla unutulmaz anlar yaşattı.
.
Ece Seçkin konserlerine; 1 Eylül Cumartesi Uşak Kurtuluş Etkinlikleri, 5 Eylül Çarşamba Manisa-Alaşehir Üzüm Festivali, 7 Eylül Cuma Antalya-Tarihi Elmalı Etkinlikleri, 8 Eylül Cumartesi Marmaris Grand Yazıcı , 21 Eylül Cuma – Uluslararası Bandırma Kuş Cenneti Kültür ve Turizm Festivali, 22 Eylül Cumartesi- Zorlu Psm’de devam edecek.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys