CAN BONOMO, İSTANBUL COFFEE FESTIVAL KAPSAMINDA TÜRK TELEKOM MÜZİK SAHNESİNDE KONSER VERDİ!

Eki 10 • Can Bonomo Haberleri, Haberler, Yazılı Basın • 3432 görüntüleme • Yorum yok CAN BONOMO, İSTANBUL COFFEE FESTIVAL KAPSAMINDA TÜRK TELEKOM MÜZİK SAHNESİNDE KONSER VERDİ!

CAN BONOMO, İSTANBUL COFFEE FESTIVAL KAPSAMINDA

 

TÜRK TELEKOM MÜZİK SAHNESİNDE KONSER VERDİ!
Can Bonomo Cumartesi akşamı İstanbul Coffee Festival kapsamında Türk Telekom Müzik sahnesinde konser verdi.
Enerjik ve sempatik tavırları ile kendisini dinlemeye gelenlere eğlenceli bir konser yaşatan başarılı sanatçı, bir buçuk saat aralıksız sahnede kalarak kahve eşliğinde dinleyicilere müzik ziyafeti yaşattı.
Küçükçiftlik Park’ın ev sahipliği yaptığı Türk Telekom Müzik Sahnesi’nde konser veren Can Bonomo’yu dinlemeye gelenler arasında; Azra Akın, Sertab Erener ve Göksel’de vardı.
Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Can Bonomo, yeni albüm hazırlığında olduğunu ve 3. şiir kitabını da yazmaya başladığını sevenlerine duyurdu.
can-bonomo-coffee-fest-haberturk-gazetesi can-bonomo-coffee-fest-korkusuz-gazetesi can-bonomo-coffee-fest-sozcu-gazetesi can-bonomo-coffee-fest-vatan-makaron

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys