ÖZGÜN: ‘’ESKİDEN BANDROL SATIN ALANLAR ŞİMDİ YOUTUBE’DA İZLENME SATIN ALIYOR’’

Tem 20 • Bültenler, Haberler, Özgün Bültenleri, Özgün Haberleri • 1531 görüntüleme • Yorum yok ÖZGÜN: ‘’ESKİDEN BANDROL SATIN ALANLAR ŞİMDİ YOUTUBE’DA İZLENME SATIN ALIYOR’’

ÖZGÜN: ‘’ESKİDEN BANDROL SATIN ALANLAR ŞİMDİ YOUTUBE’DA İZLENME SATIN ALIYOR’’

Hayalet isimli son teklisiyle müzik piyasasındaki kariyerini taçlandıran şarkıcı Özgün, müzik magazin yazarı Hakan Kanburoğlu’nun sorularını yanıtladı.

Özel hayatından toplumsal konulara kadar müzik magazin yazarı Hakan Kanburoğlu’nun birçok sorusunu cevaplayan Özgün: ‘’Bu haksız rekabet ve hepimizin en büyük sorunu. Zamanında bandrollerle uğraşıyorduk şimdi izlenme oranlarıyla. Bir algı operasyonu yaratılıyor ve bunun içinde başarılı olan işlerde arada kaynıyor. Adını bile duyuramayan yüzlerce müzisyene yazık oluyor.” açıklamasyla müzik piyasasındaki adaletsizliğe vurgu yaptı.

‘’DEVLET DOWN SENDROMLU ÇOCUKLARIN EĞİTİMİNİ KOLAYLAŞTIRMALI’’

‘’ÖZEL OKULLARIN KENDİLERİNE ÇEKİ DÜZEN VERMESİ LAZIM’’

Down Sendromlu oğlu Ediz’in bir özel okul tarafından kırıcı üslupla reddedilmesiyle ilgili Özgün: ‘’Bu olayı dillendirme sebebimiz; özel okulların kendilerine çeki düzen vermesi gerektiğini düşünmemiz ile ilgili aslında. Ekonomik düzeyi iyi olmayan ve bilinçsiz olan o kadar çok aile var ki onlara örnek olmak ve fayda sağlamak için açıklamalar yapmak istedik. Eğitimin desteklenip, tamamen ücretsiz olması gerekiyor. Kurum sayısı da az. Biz her gün Şişli’ye gidip geliyoruz. İmkanı olmayan aileleri de düşünmek gerekiyor. Devlet bunu kolaylaştırmalı, bu ailelere eğitim desteği sağlayıp, o çocukları topluma kazandırmalı.” açıklamalarını yaptı.

‘’İDAM ÇÖZÜM DEĞİL, MÜKAFAT! ÇÖZÜM EĞİTİMDE’’

Kadına, çocuğa ve hayvana karşı yapılan istismarla ilgili Özgün: “ Eğitim, sevgi ve ekonomi sağlanırsa bu olaylar yaşanmaz diye düşünüyorum. Huzurlu aile ortamı kurulmuyor, çocuklar huzurla büyümüyorsa sıkıntı orada başlıyor. İdam bu suçu işleyenler için mükafat! Dünyanın her yerinde araştırmalar var, idam asla bu konularda caydırıcı olmuyor. Daha iyi çözümler almamız gerekiyor.” cümlelerini kullandı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys