BİR YOL, BİR ARAYIŞ, BİR KAYBOLUŞ VE BİR YENİDEN YARADILIŞ HİKAYESİ MAVİ SÜRGÜN!

Ara 11 • Bültenler, Haberler • 1114 görüntüleme • Yorum yok BİR YOL, BİR ARAYIŞ, BİR KAYBOLUŞ VE BİR YENİDEN YARADILIŞ HİKAYESİ MAVİ SÜRGÜN!

TULUĞ TIRPAN’DAN ”MAVİ SÜRGÜN”

BİR YOL, BİR ARAYIŞ, BİR KAYBOLUŞ VE BİR YENİDEN YARADILIŞ HİKAYESİ MAVİ SÜRGÜN!

Başarılı piyanist ve besteci Sabri Tuluğ Tırpan, yazar Cevat Şakir Kabaağaçlı’nın hayat verdiği Halikarnas Balıkçısı’nın hikayesini Mavi Sürgün isimli eserinde anlatıyor.

13 Aralık’ta Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında Zorlu PSM’de Turkcell Platinum Sahnesi’nde gerçekleşecek olan etkinlikte; Sabri Tuluğ Tırpan’ın klasik, etnik ve güncel müzik ögelerini harmanladığı müziği, Beyti Engin rejisörlüğünde, Kardeş Türküler’in solistlerinden Feryal Öney’in etnik-atmosferik vokalleri, Yetkin Dikinciler’in anlatımı, Su Güneş Mıhladız’ın modern sema gösterisi ve ebru sanatçısı Garip Ay’ın interaktif video gösterisi eşliğinde hayat bulacak.

Cevat Şakir’in tüm etiketlerden sıyrılıp kendi olabilmesi, kendi benliğine dönebilmesi ve kabuğundan sıyrılıp sıradan bir balıkçıya dönüşmesinin yolculuğunu Sabri Tuluğ Tırpan müziği ile anlatıyor.

Etkinlik Detayları:

Yer: Zorlu PSM Turkcell Platinium Sahnesi

Tarih: 13.12.2019

Kapı açılış: 20.30

Etkinlik saati: 21.00

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys