GÖKSEL LİSTELERİ SALLADI ! ”BU DA GEÇECEK” İLK DEFA SAHNEDE !

Şub 26 • Bültenler, Göksel Bültenler, Göksel Haberler, Göksel Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1559 görüntüleme • Yorum yok GÖKSEL LİSTELERİ SALLADI ! ”BU DA GEÇECEK” İLK DEFA SAHNEDE !

GÖKSEL LİSTELERİ SALLADI !

”BU DA GEÇECEK” İLK DEFA SAHNEDE !

Göksel, kısa sürede radyo ve tv listelerinin ilk sıralarına yerleşen ‘‘ Bu Da Geçecek’’ isimli yeni şarkısını geçtiğimiz akşam Ankara’da ilk kez dinleyicileriyle buluşturdu.

Sosyal medya hesabından “ Bu Da Geçecek” şarkısının ilk canlı performansını paylaşan sanatçı: ‘‘ Yeni şarkımızı dün gece ilk defa beraber seslendirdik. Anladım ki, biz bu şarkıyı uzun yıllar söyleyeceğiz’’ cümlesi ile seyircinin yoğun ilgisine sevincini dile getirdi.

Konser bitiminde yoğun alkış ve istek üzerine sahneye geri dönen Göksel, “Bu Da Geçecek” şarkısını bir kez daha seslendirdi.

Konserlerine ara vermeden devam eden Göksel, 12 Nisan’da Bostancı Gösteri Merkezi’nde sevenleri ile İstanbul’da buluşacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys