HEPSİ CANLI HEPSİ DANSLI!

Ağu 15 • Bültenler, Ece Seçkin bültenler, Ece Seçkin Haberleri, Ece Seçkin Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1952 görüntüleme • Yorum yok HEPSİ CANLI HEPSİ DANSLI!

HEPSİ CANLI HEPSİ DANSLI!

ECE SEÇKİN’İN SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMI DİKKAT ÇEKTİ!…

Başarılı ve güzel sanatçı Ece Seçkin şarkılarıyla olduğu kadar sahne performansı ve dans şovları ile en çok konuşulan isimler arasında.
Paylaşımlarının milyonlarca beğeni ve yorum aldığı Ece Seçkin; paylaştığı konser takvimiyle de başarı çıtasını zirveye doğru taşıdığını kanıtladı.
Geçtiğimiz gece Kırklareli’nde verdiği konserde hem şehirden hem de çevre illerden yoğun bir ilgi ve sevgi yağmuruyla karşılaşan Ece Seçkin bayram boyunca da konserlerine hız kesmeden devam edecek.

Tamamında canlı performans gerçekleştirecek ve muhteşem dans gösterileriyle süsleyecek olan Ece Seçkin sosyal medyada; konser afişinin altına şu notu düştü;
”Hepsi canlı, hepsi heyecanlı, hepsi çok danslı.”
Son zamanlarda 1 haftasonuna 4 konser sığdıran Ece Seçkin’in canlı konser takvimi ise şöyle;

9 Ağustos – Kırklareli
12 Ağustos – Yalova
23 Ağustos – Bursa
7 Eylül – Marmaris
8 Eylül – Manisa
28 Eylül Kilis
13 Eylül – Marmaris
12 Ekim – İstanbul
18 Ekim – Adana
19 Ekim – Gaziantep
26 Ekim – İstanbul

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys