CAN GOX HAFTASONU İSTANBUL VE DENİZLİ’DE  HAYRANLARIYLA BULUŞTU ! 

Eki 17 • Bültenler, Can Gox Bültenler, Can Gox Haberler, Haberler • 2257 görüntüleme • Yorum yok CAN GOX HAFTASONU İSTANBUL VE DENİZLİ’DE  HAYRANLARIYLA BULUŞTU ! 

CAN GOX HAFTASONU İSTANBUL VE DENİZLİ’DE 
HAYRANLARIYLA BULUŞTU !
Başarılı cover’ları ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan Can Gox, geçtiğimiz hafta sonu İstanbul ve Denizli’de verdiği konserler aracılığıyla hayranlarıyla buluştu.
Can Gox yeni beste çalışmalarına başladı !
Cuma akşamı Kadıköy Dorock XL Sahnesi’nde mekanı tıklım tıklım dolduran kalabalık ile hep beraber şarkılarını seslendiren Can Gox, yepyeni bir bestenin hazırlıkları içerisinde olduğunu ve en kısa sürede müzikseverler ile buluşturacağının müjdesini verdi.
Arka arkaya konserler vermeye devam eden başarılı sanatçı, ertesi gün Denizli’de düzenlenen Fastİval kapsamında sahne aldı ve Denizli Açık Hava Tiyatrosu’nda gerçekleşen festivalde en sevilen şarkılarını seslendirdi.
Can Gox konserleri hız kesmeden devam ediyor !
 
Can Gox 17 Ekim’de Çanakkale Duvar Cafe Bar, 18 Ekim’de Eskişehir Public Tube Performance Hall, 19 Ekim’de Kütahya 2 Günlük Fest, 20 Ekim’de Niğde Casablanca Bistro Pub ve 21 Ekim’de İzmir 6:45 KK’da sevenleriyle buluşmaya devam edecek.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys