KATARSİS YENİ SEZONDA EXXEN’DE!

Oca 7 • Bültenler, Gökhan Çınar Bültenler, Gökhan Çınar Haberler, Haberler • 1215 görüntüleme • Yorum yok KATARSİS YENİ SEZONDA EXXEN’DE!

KATARSİS YENİ SEZONDA EXXEN’DE!

KATARSİS’İN DİJİTALDEKİ BÜYÜK BAŞARISI: 1 MİLYON ABONE!

Son dönemin en hızlı büyüyen ve en çok ilgi gören dijital içerik kanallarından biri olan Bana Göre Tv’de yayınlanan Katarsis ve Katarsis X-TRA programları, uzman klinik psikolog Gökhan Çınar’ın sunumuyla yeni sezonda Acun Ilıcalı’nın kurduğu Exxen platformunda olacak.

Her bölümü ayrı bir beğeni ile takip edilen ve 1 yıl gibi kısa bir sürede 1 milyon aboneye ulaşan Bana Göre Tv kanalında yayınlanan Katarsis ve Katarsis X-TRA programları, 2021 yılı Ocak ayından itibaren artık Exxen’de izleyicisi ile buluşacak.

Birbirinden ünlü konuklarını Katarsis’te ağırlamaya devam edecek olan Gökhan Çınar, toplumsal konulara değindiği X-TRA programında ise farkındalık yaratmaya devam edecek.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys