BAHADIR TATLIÖZ MİNİK KALPLER İLE BİRLİKTE  ÇANAKKALE TÜRKÜSÜ’NDE BİR ARADA ! 

Mar 19 • Bahadır Tatlıöz, Bahadır Tatlıöz, Bahadır Tatlıöz Bültenler, Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1585 görüntüleme • Yorum yok BAHADIR TATLIÖZ MİNİK KALPLER İLE BİRLİKTE  ÇANAKKALE TÜRKÜSÜ’NDE BİR ARADA ! 

BAHADIR TATLIÖZ’DEN ANLAMLI VİDEO ! 
 
BAHADIR TATLIÖZ MİNİK KALPLER İLE BİRLİKTE 
ÇANAKKALE TÜRKÜSÜ’NDE BİR ARADA ! 
 
BAHADIR TATLIÖZ’DEN ENGELSİZ YAŞAMA DESTEK ! 
Geçtiğimiz günlerde Su Yolunu Bulur isimli albümünü çıkararak sevenleriyle buluşan Bahadır Tatlıöz, Uşak’ta bulunan Bir Eylül İlkokulu’nda görev alan öğretmen İlker Akgül’ün ricasını kırmayarak engellere meydan okudu.
Bahadır Tatlıöz’ün seslendirmiş olduğu Çanakkale Türküsü’nü Bir Eylül İlkokulu 2-F sınıfı öğrencileriyle birlikte İşaret Dili Eğitmeni ve Tercümanı Aysun Akgül öncülüğünde çekim gerçekleştiren sanatçı, Çanakkale Anıtları’nda ve İstanbul’da Gökhan Fırat ve Yiğit Eken yönetmenliğinde kamera karşısına geçti.
Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı ve Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün destekleri ile video çekimi gerçekleşen projede Bahadır Tatlıöz : ”Gönüllü olarak içinde bulunduğum bu projede sevgili öğretmen İlker Akgül ve Aysun Akgül öncülüğünde minik kalpler ile birlikte engelleri aştığımızı düşünüyorum. Bu güzel video çalışmasında ben de olduğum için çok mutluyum. Öncü olmak ve engelsiz yaşamı desteklemek adına elimden ne geliyorsa yapacağım. ” cümleleriyle duygularını dile getirdi.
https://www.youtube.com/watch?v=6XkvREKGRT8

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys