Suzan Kardeş Hikayeleri İle Tedx Bursa’daydı! Hayal Et, olsun! 

Mar 19 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Suzan Kardeş Bültenleri, Suzan Kardeş Haberleri, Suzan Kardeş Kupürleri, Yazılı Basın • 1930 görüntüleme • Yorum yok Suzan Kardeş Hikayeleri İle Tedx Bursa’daydı! Hayal Et, olsun! 

Suzan Kardeş Hikayeleri İle Tedx Bursa’daydı!
Hayal Et, olsun! 
 
Sevilen sanatçı Suzan Kardeş, başarı dolu hayat hikayesini geçtiğimiz günlerde konuşmacı olarak katıldığı Bursa Tedx’ te  anlattı. 
 
”Anlatacak çok şeyim var 20 dakika bana yetmez ama ne yapalım kanaatkar insanım yettiği kadar” diyerek hayatındaki dönüm noktalarına değinen ve her koşulda çalışarak bu zamana kadar başından geçen olayları anlattı.
 
Hayal Et, Olsun! 
” Hayatım hep çok hareketli geçti ama bundan  hiç bir zaman şikayetçi olmadım. Hareket etmeseydim şu an burada olamazdım ve sizlere yaşadığım renkli hayatımı anlatamazdım. Hayal kurmaktan hiçbir zaman korkmadım ve çok şükür bu zamana kadar hayallerim hep gerçekleşti. 
Başlangıç noktam asıl mesleğim olan ve hala sürdürmekten büyük keyif aldığım makyözlük ve kuaförlük  oldu.
Bu camiayla ilk tanışma yolculuğum ise  Liza Tuna vesilesi ile  Şan Tiyatrosu’nda  peruk tarayarak başladı.  Sonrasında hayat bana hediyeler sunmaya devam etti ben de emek vererek, çalışarak elimden geldiğince karşılığını vermeye çalıştım. Şarkıcılık, oyunculuk, makyözlük derken neredeyse sanatın her dalına dokundum. Hayal et olsun dedim ve şimdi karşınızdayım. Suzan Kardeş, şu an bulunduğu noktaya gelmesine vesile olan herkese teşekkürlerini sunarak alkışlar eşliğinde konuşmasını bitirdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys