BAHADIR TATLIÖZ 6 NOKTA KÖRLER VAKFINI ZİYARET ETTİ!  

Nis 9 • Bahadır Tatlıöz, Bahadır Tatlıöz, Bahadır Tatlıöz Bültenler, Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2194 görüntüleme • Yorum yok BAHADIR TATLIÖZ 6 NOKTA KÖRLER VAKFINI ZİYARET ETTİ!  

 

BAHADIR TATLIÖZ’DEN ANLAMLI ZİYARET!

BAHADIR TATLIÖZ 6 NOKTA KÖRLER VAKFINI ZİYARET ETTİ!  

BAHADIR TATLIÖZ: ”KEŞKE AŞIK VEYSEL KADAR DÜNYAYI GÖREBİLSEM!” 

Başarılı sanatçı Bahadır Tatlıöz, son albümü Su Yolunu Bulur’u sınırlı sayıda Körler Alfabesi ile de hazırlatarak, 6 Nokta Körler Vakfı işbirliği ile farkındalık yaratmak amacıyla sosyal sorumluluk projesine imza attı.

Braille Alfabesi ile hazırlanan 250 adet albümü farkındalık yaratmak ve destek olmak amacıyla 6 Nokta Körler Vakfı’na özel olarak hazırlayan sevilen sanatçı, geçtiğimiz gün vakfı ziyaret ederek, görme engelli vatandaşlarla bir araya geldi ve şarkılar söyledi.

Keşke Aşık Veysel kadar dünyayı görebilsem!

Bahadır Tatlıöz şarkılarını seslendirmeden önce :”Müziği müzik dışında konularla da bağdaştırmak, sosyal bir takım aktivitelerle müziği renklendirmek çok güzel.  Ben görme engelli, işitme engelli kelimelerini sevmiyorum. Bu bir engel değil. Ciddi bir Aşık Veysel hayranıyım. Keşke Aşık Veysel kadar dünyayı görebilsem diye hep kendi kendime hayıflanırım. Biliyorum ki sizlerin gönül gözü bizim gördüğümüz gözden çok daha fazlasını görüyor. Sizlerle burada olmaktan çok mutluyum.” açıklamasında bulundu.

Kardeşimin de bir takım sorunları var, o bambaşka bir adam!

Başarılı müzisyen sözlerine: ”Kardeşimin de bir takım sorunları var. Keşke onu da yanımda getirebilseydim. Görmenizi çok isterdim. Annem hamileyken ateşli bir hastalık geçiriyor. Hastalık tedavi edilirken yapılan bir iğne nedeniyle kardeşimin gözlerinden beyne giden bir takım damarlar tıkanıyor. Ve bu bir gözünde tamamen görme kaybı diğer gözünde %70 görme kaybı ve zihinsel olarak da otizm benzerliği taşıyan bir takım sıkıntılar yaratıyor. Ama onun haricinde kardeşimde müthiş bir gelişme var. İnanılmaz bir müzik kabiliyeti ve okuma yazmayı 1 haftada öğrenmek gibi çok üst düzey yetenekleri var. Emre bambaşka bir adam. O yüzden ben de bu tip konulara biraz hassasiyet gösteriyorum.” şeklinde devam etti.

Şarkılarını dinleyiciyle birlikte söyledi!

Bahadır Tatlıöz konuşmasından sonra şarkılarını seslendirerek keyifli dakikalara imza attı. Takvim ve Su Yolunu Bulur şarkısında dinleyiciler ile düet yapan sanatçı, etkinlik sonunda özel olarak hazırlanan albümleri imzalayarak tek tek hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys