ANADOLU YAKASI’NDA GÖKHAN TÜRKMEN ŞARKILARI YÜKSELDİ ! 

Ara 12 • Bültenler, Gökhan Türkmen Bültenleri, Gökhan Türkmen Haberleri, Gökhan Türkmen Kupürleri, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2258 görüntüleme • Yorum yok ANADOLU YAKASI’NDA GÖKHAN TÜRKMEN ŞARKILARI YÜKSELDİ ! 


 
ANADOLU YAKASI’NDA GÖKHAN TÜRKMEN ŞARKILARI YÜKSELDİ ! 
 
GÖKHAN TÜRKMEN ŞARKILARI İLE ROMANTİK AKŞAM ! 
Farklı tarzı ve unutulmaz şarkıları ile müzikseverlerin gönlünde taht kuran Gökhan Türkmen, geçtiğimiz akşam Moda Kayıkhane Sahnesi’nde muhteşem bir konsere imza attı.
GTR Müzik ailesine hoş geldin Bora Uzer ! 
Moda’da sevenleri ile buluşan ve en sevilen şarkılarını seslendiren başarılı sanatçı, sahnesinde Bora Uzer’i ağırladı. Bora Uzer’in yakın zamanda çıkacak olan yeni albümünün kendi yapım şirketi GTR Müzik’ten yayınlanacağının müjdesini veren Gökhan Türkmen, ailemize hoş geldin Bora Uzer diyerek sanatçıyı sahnesine davet etti.
Enerji dolu sahnesi ile dinleyicileri coşturan Bora Uzer ise : Beni bu sahneye ve GTR ailesine kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederim. ” sözleri ile Gökhan Türkmen’e teşekkür etti.
Yoğun istek üzerine tekrar sahnede ! 
2 saat boyunca dillere dolanan şarkılarını hayranları ile birlikte seslendiren Gökhan Türkmen, konser bittikten sonra dinleyicilerin yoğun isteği üzerine tekrar sahneye çıkarak bis yaptı ve Çatı Katı şarkısını seslendirdi.
Gökhan Türkmen 20 Aralık’ta BKM Uniq Sahnesi’nde, 23 Aralık’ta Beyrut Performance’ta ve 30 Aralık’ta If Performance Hall Ataşehir Sahnesi’nde konser verecek.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys