ÖZGÜN DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ’NDE KONSER VERDİ!

Ara 5 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Özgün Bültenleri, Özgün Haberleri, Özgün küpürleri, Yazılı Basın • 3438 görüntüleme • Yorum yok ÖZGÜN DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ’NDE KONSER VERDİ!

                                    ÖZGÜN DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ’NDE KONSER VERDİ !

 

Üsküdar Belediyesi’nin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında Çamlıca Spor Okulu’nda düzenlediği etkinlikte sevilen sanatçı Özgün sahne aldı.

En sevilen şarkılarını engelli hayranlarıyla birlikte seslendiren Özgün, konser sonrası kendisiyle o anı ölümsüzleştirmek isteyen hayranları ile fotoğraf çektirdi.

‘’ Engelsiz yaşamı biz engelliyoruz. ‘’

Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında sahne alan ve Down Sendromlu gençlerden oluşan “Tebessüm Kahvesi” çalışanlarıyla vakit geçiren Özgün ‘’ Engelsiz yaşama destek olmak adına burada bulunduğum için çok mutluyum. Üsküdar Belediyesi’ne bu anlamlı etkinlik için teşekkür ederim. Engelsiz yaşamı biz engelliyoruz aslında. Her zaman olduğu gibi elinden geleni yapmaya ve destek vermeye devam edeceğim.”dedi.

 

Özgün

Özgün Basından Haberler Özgün Basından Haberler Özgün Basından Haberler

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys