GÖKÇE KILINÇER’DEN İKİ KLİP BİRDEN!

Eki 31 • Bültenler, Gökçe Kılınçer, Gökçe Kılınçer, Haberler • 753 görüntüleme • Yorum yok GÖKÇE KILINÇER’DEN İKİ KLİP BİRDEN!

GÖKÇE KILINÇER’DEN İKİ KLİP BİRDEN!

45’LİKLER KLİPLENDİ!

Retro-pop müziğin öncüsü olarak görülen, özgün sesi ve şarkılarıyla beğeni toplayan Gökçe Kılınçer, geçtiğimiz sene yayınladığı 45’liğinde yer alan Neyleyim şarkısı ile iki ay önce yayınladığı 45’liğinde yer alan Aşkınla Ben şarkısını kliplendirdi.

İki klibi birden aynı anda izleyiciyle buluşturan başarılı sanatçı, birçok klibinde olduğu gibi bu klibinde de Hicaz ekibi ile birlikte çalıştı.

Detay çekimlerle zengileştirilerek siyah beyaz görüntülerin kullanıldığı Neyleyim şarkısının klibinde hissedilen retro hava, şarkı ile bütünleşerek ahenk oluşturuyor.

Aynı gün ve saatte yayınlanan diğer klibi Aşkınla Ben için Londra sokaklarında gitar çaldığı görüntülere yer veren sanatçı, retro-pop tarzını yaşatan görüntüler ile izleyicilere renkli bir görsel sunuyor.

Gökçe Kılınçer’in yepyeni klipleri Gökçe Kılınçer YouTube sayfası ve tüm dijital platformlarda.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys