AYŞEGÜL ALDİNÇ, MOR VE ÖTESİ SAHNESİ’NDE!

Tem 8 • Bültenler • 1842 görüntüleme • Yorum yok AYŞEGÜL ALDİNÇ, MOR VE ÖTESİ SAHNESİ’NDE!

AYŞEGÜL ALDİNÇ, MOR VE ÖTESİ SAHNESİ’NDE!

HARUN TEKİN DOĞUMGÜNÜNDE AYŞEGÜL ALDİNÇ İLE SAHNEDE!

SAHNEDE AYŞEGÜL ALDİNÇ SÜRPRİZİ!

Sevilen sanatçı Ayşegül Aldinç, geçtiğimiz akşam DasDas Ataşehir’de gerçekleşen Mor ve Ötesi konserinde konuk sanatçı olarak sahneye çıktı.

Dillerden düşmeyen şarkısı Kara Sevda’yı seslendiren sanatçı, hem sesi hem de güzelliğiyle izleyicileri etkileyerek büyük alkış aldı.

Konser sonrası sosyal medya hesabından geceyle ilgili paylaşım yapan Aldinç:”Bu gece DasDas’ta çok sevdiğim Mor ve Ötesi konserine sahnede onların eşliğiyle tanık olmak ne güzel bir duyguydu anlatamam. Canım Süpermen Harun Tekin’in doğum günüydü üstüne üstlük. Niye Süpermen? Sahnede devleşiyor; özel hayatında, gözlükleriyle Clark Kent gibi. Bayıldığım Cambaz şarkılarının klibini seyrederken bu şekilde düşünmüştüm. Komşum olduğu için çok sık karşılaşıyoruz. Her halimizi biliyoruz. DasDas şahane bu arada. Sanat kanadındaki ortaklar Mert Fırat ve Didem Balçın’ı kutluyorum Harun’u da tabii.” yorumunu paylaştı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys