MABEL MATİZ’DEN YENİ ALBÜM MÜJDESİ !   ” MAYA ” ÇOK YAKINDA ! 

Haz 18 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Mabel Matiz Bültenler, Mabel Matiz Haberler, Mabel Matiz Küpürler, Yazılı Basın • 4135 görüntüleme • Yorum yok MABEL MATİZ’DEN YENİ ALBÜM MÜJDESİ !   ” MAYA ” ÇOK YAKINDA ! 


 
MABEL MATİZ’DEN YENİ ALBÜM MÜJDESİ !
 
” MAYA ” ÇOK YAKINDA ! 
Başarılı sanatçı Mabel Matiz, Maya ismini verdiği dördüncü albümünü dinleyicilerle buluşturacak olmanın heyecanını yaşıyor.
Yaklaşık iki yıldır albüm üzerinde çalışmalarını sürdüren, listelerde bir numaraya yerleşen Ya Bu İşler Ne ve Öyle Kolaysa teklilerini albümün habercisi olarak önden yayınlayan MabelMatiz,  fiziki basımda 21 şarkıdan, dijitalde ise bonus 2 şarkı ile birlikte toplamda 23 şarkıdan oluşan albümünün kapak görselini ve şarkı listesini sosyal medyadan takipçileriyle paylaştı.
Mabel Matiz albüm heyecanını: ” Adını anneciğimden alan, pek çok dilde pek çok anlamda salınan, son iki yıllık sürecimin aynası. Dördüncü albümüm Maya 20 Haziran’da sizlerle. ” sözleriyle sosyal medya hesaplarından dile getirdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys