AYŞEGÜL ALDİNÇ İLE SELAMİ ŞAHİN AYNI SAHNEDE !

May 8 • Ayşegül Aldinç, Ayşegül Aldinç Bültenleri, Ayşegül Aldinç Haberleri, Ayşegül Aldinç Küpürleri, Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 3055 görüntüleme • Yorum yok AYŞEGÜL ALDİNÇ İLE SELAMİ ŞAHİN AYNI SAHNEDE !

AYŞEGÜL ALDİNÇ İLE SELAMİ ŞAHİN AYNI SAHNEDE ! 
 
AYŞEGÜL ALDİNÇ’TEN GÜNAY SAHNESİ’NDE MUHTEŞEM PERFORMANS ! 
 
Başarılı ve unutulmaz çalışmalara imza atan Ayşegül Aldinç, geçtiğimiz akşam Günay Restaurant Sahnesi’nde verdiği konser ile müzikseverlerin kulaklarının pasını sildi. 
 
Güçlü sesi ve Hakan Akkaya imzalı göz alıcı kostümü ile harika bir görsellik sunan başarılı sanatçı, sahne esnasında yaptığı espriler ve geceye özel olarak hazırladığı repertuvarı ile de kendisini dinlemeye gelenlere eğlence dolu bir gece yaşattı. 
 
Gecenin ikinci bölümünde Selami Şahin’in sahnesine de konuk olan Aldinç, Selami Şahin’in Alışmak Sevmekten Daha Zor Geliyor ve Gözler Kalbin Aynasıdır isimli sevilen şarkılarını birlikte seslendirdiler. Ayşegül Aldinç ‘Seninle aynı sahnede şarkı söylemek benim için mutluluk verici” sözleriyle alkışlar eşliğinde sahneden ayrıldı. 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys