BURCU KISAKÜREK’İN İLK ALBÜMÜ : ” CESARET ”

Mar 22 • Burcu Kısakürek Bültenler, Burcu Kısakürek Haberler • 3218 görüntüleme • Yorum yok BURCU KISAKÜREK’İN İLK ALBÜMÜ : ” CESARET ”

irazakilogo

BURCU KISAKÜREK’İN İLK ALBÜMÜ : ” CESARET ”

 

MÜZİĞİN CESUR KADINI !

Türk müzik dünyasının yepyeni sesi Burcu Kısakürek, ilk albümü ” Cesaret ” ile adını duyurmaya hazırlanıyor.

2015 yılında yayımladığı ilk şarkısı ‘ Sen Giderken ‘ ile beğeni toplayan yetenekli sanatçı, ‘Cesaret’ albümünde bulunan 9 yepyeni şarkının söz ve müziğinin de arkasındaki isim…

Albümün müzik prodüktörlüğünü Caner Anar, Aytaç Özgümüş ve Atıl Aksoy üstlenirken; şarkıların kayıtları Deney Evi’nde gerçekleşti. ‘ Cesaret ‘ albümünde bulunan şarkıların Mix’leri Emre Nişancı ve Mastering’i Barış Büyük imzası taşıyor.

Ladies and Gentlemen İstanbul ve A Few Ladies gruplarında korist ve solist olarak yer alan başarılı sanatçı BurcuKısakürek, çıkış şarkısı olarak seçtiği ‘ Aşk Olsun ‘ u Gökhan Palas yönetmenliğinde kliplendirdi.

Albümün hikayesi de ilgi çekici. Bugüne kadar amatör olarak şarkı söyleyen ve kendi turizm firmasının başında bir iş kadını olan Burcu Kısakürek’in aşık olmasıyla beraber bestecilik yanı da gün yüzüne çıkmış oluyor.

 

” Yaşanmışlıklarımdan yola çıkarak yazdım. ”

 

Burcu Kısakürek yepyeni albümü Cesaret’ i : ” Albümümdeki tüm şarkıları yaşanmışlıklarımdan yola çıkarak yazdım ve şarkılarım kendi hikayemi anlatıyor. İşlediğim “aşk” temasını kadın/erkek ilişkileri olarak düşünmeyelim – daha sufi bir aşk. Kendime, doğaya, tanrıya, insanlara, hayvanlara ve her şeye…

Albümün adı “Cesaret”, çünkü yaptığım şey bence biraz deli işi. Kendi hayatımda bu kadar ani ve bu kadar büyük bir değişikliğin cesurca olduğunu düşünüyorum ve kendimi bu yüzden takdir ediyorum. ” cümleleriyle açıkladı.

Müzik dünyasına cesur bir giriş yapan Burcu Kısakürek’in GTR Müzik etiketi ile 18 Mart tarihinde Itunes’ta satışa çıkan ilk albümü ” Cesaret ” 22 Mart tarihinde tüm dijital platformlarda yerini aldı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys