GALA AYA YORGİ’NİN AÇILIŞ KONSERİ SELAMİ ŞAHIN’DEN!

Haz 14 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Selami Şahin Bültenler, Selami Şahin Haberler, Selami Şahin Küpürler, Yazılı Basın • 841 görüntüleme • Yorum yok GALA AYA YORGİ’NİN AÇILIŞ KONSERİ SELAMİ ŞAHIN’DEN!

GALA AYA YORGİ’NİN AÇILIŞ KONSERİ SELAMİ ŞAHIN’DEN!

SELAMİ ŞAHİN BAYRAMIN İLK GÜNÜ GALA AYA YORGİ’DE SAHNE ALDI!

Çeşme Aya Yorgi koyunda yer alan Gala Aya Yorgi, birbirinden ünlü isimlerin sahne alacağı bayram konserlerinin ilkine geçtiğimiz akşam Selami Şahin ile başladı.

Gala Aya Yorgi’nin ilk konseri Selami Şahin’den!

Usta sanatçı Selami Sahin, bayramın ilk günü Gala Aya Yorgi’de gerçekleştirdiği konserinde sevenleriyle buluşarak bayram tatilcilerini şarkıları ve sahne performansı ile etkiledi.

Unutulmaz bestelerini Gala Aya Yorgi sahnesinde izleyici ile buluşturan duayen isim, katılımın yoğun olduğu gecede bayram coşkusunu doyasıya yaşattı.

Selami Şahin:”Çocuklarımın mekanında ilk defa sahne alıyorum. Çok heyecanlıyım.”

Selami Şahin, sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı:” Herkesin ramazan bayramını kutluyorum. Barış ve sevgi içinde olacağımız nice bayramlara. Bayramın ilk günü oğlum Emirhan Şahin ve iki ortağı Barış Serdar ve Gökhan Kali’nin birlikte açtıkları Gala Aya Yorgi’de’yim. Bizleri yalnız bırakmadıkları için onlara buradan sonsuz teşekkürler ediyorum. Çok mutluyum. Sanki ilk defa sahneye çıkacak gibi hissediyorum. Yaz boyu Gala Aya Yorgi’de olacağız. İlk defa evlatlarımın mekanında sahne almak çok heyecan verici ve bambaşka bir duygu. Çocuklarımla arkadaş gibiyim. Annemden babamdan ne gördüysem çocuklarıma aynı şeyi ilettim. Onlar benim her şeyim. ”

Gala Aya Yorgi, bayram boyunca Bülent Ersoy, Fatih Ürek, Linet, Aşkın Nur Yengi, Mehmet Erdem, Serkan Kaya gibi birbirinden ünlü isme ev sahipliği yapacak.

Dönem gazinolarını aratmayan tasarımı ile müzikseverleri zaman yolculuğuna çıkaran Gala Aya Yorgi, seçkin lezzetleri ve bayram özel menüsünün yanı sıra dört tarafı ağaçlarla çevrili Aya Yorgi koyunda doğa ile iç içe unutulmaz bir deneyim yaşatacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys