BENGİSU ULUSLARARASI KONFERANSLARA KONU OLDU !

Mar 24 • Bengisu Haberler, Haberler • 3575 görüntüleme • Yorum yok BENGİSU ULUSLARARASI KONFERANSLARA KONU OLDU !

 
BENGİSU ULUSLARARASI KONFERANSLARA KONU OLDU !
2014 Yılında ”Dünyanın Öteki Ucuna” adlı klibinde kiloları ve danslarıyla çok konuşulan Bengisu, yaklaşık 3 yıllık uzun bir aradan sonra yeni çalışması ”İsyan Ediyorum” ve zor geçen mide ameliyatı hakkında Pop Bizde’ye iddialı açıklamalar yaptı.
Bengisu, midesi alındıktan sonra çok zor bir dönemden geçtiğini: ”Benim bu son 3 yılda yaşadıklarım aynanın karşısına geçip “vay be güzel oldum ya” diyebileceğim şekilde olamadı. Son 3 yılın 2 yılı hastanede yatarak geçti maalesef. Ağustos 2014’te mide ameliyatı oldum, sonra midemde delikler oluştu ve o deliklerin kapatılması için aylarca hastanede yattım. Her hafta narkoz alıp operasyonlara giriyordum.” sözleriyle anlattı.
 
TOPUKLU AYAKKABILARLA AŞK YAŞIYORUM !
 
Zorlu bir dönem sonrası, 36 bedene düşen Bengisu, aynanın karşısına geçtiğinde ki hisleri sorusunu ”Artık topuklu ayakkabılarla aşk yaşıyorum. Aynanın karşısına geçtiğimde 36 beden kıyafetler giydiğime inanamıyorum. Yakın arkadaşlarım çok büyük bir şoka uğradı, zayıfladıktan sonra.” şeklinde cevapladı.
TIP DÜNYASINDA LİTERATÜRE GEÇTİM !
Bengisu yaşadıklarını : ”Durumum baya kritikti, hatta uluslararası konferanslara da konu oldu ve Amerika’dan Türkiye’ye gelen bir doktorun ben seni ameliyat edeceğim ve Amerika’ya geleceksin demesi sonucu Amerika’da ameliyat oldum ve midemi tamamen aldılar. Yemek borusu ile bağırsakları birbirine bağladılar. Ben şarkı söyleyerek ünlü olmayı planlarken istemeden tıp dünyasında literatüre geçtim. ” cümleleriyle anlattı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys