ÖZGÜN’ÜN İNANILMAZ DEĞİŞİMİ!

Ara 17 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Özgün Bültenleri, Özgün Haberleri, Özgün küpürleri, Yazılı Basın • 2393 görüntüleme • Yorum yok ÖZGÜN’ÜN İNANILMAZ DEĞİŞİMİ!

ÖZGÜN’ÜN İNANILMAZ DEĞİŞİMİ!

MÜZİK, SPOR ve AİLEM HAYATIMIN VAZGEÇİLMEZLERİ!

BU FOTOĞRAFLAR ÇOK KONUŞULACAK!

Başarılı sanatçı Özgün, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile takipçilerinin beğenisini ve takdirini topladı. İnsanın istediği her şeyi azim ve sıkı çalışma ile yapabileceğinin mesajını veren Özgün, dört senedir yoğun çalışmalarının meyvesini alarak, müziğin yanı sıra hayatının bir parçasını spora adadı.

Yeni görünümü ile sosyal medyada ilgi odağı olan Özgün’ün sıkı diyet ve düzenli spor ile geldiği nokta, spor markalarının da dikkatini çekti ve sanatçı markalardan gelen reklam tekliflerini değerlendirmeye başladı.

Sanatçı, sosyal medya hesabından: ” Bundan dört yıl önce aynanın karşısına geçtim ve kendime bir söz verdim. Yapmak istediğim ve kendimi görmek istediğim halime dönüşebilmek için azimle ve hiç yorulmadan çalıştım. Spor yapmak, bir süre sonra hayat tarzım haline geldi ve olduğum kişiden, hissettiğim şeyden çok mutlu olduğumu fark ettim. Sıkı çalışmanın ve inanmanın istediğimiz her şeyi yapabilmek için ilk adım olduğunu artık biliyorum. ” Müzik, spor ve ailem hayatımın vazgeçilmezleri yorumunu yaptı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys