3. KOMEDİ FESTİVALİ’NDE SUZAN’A GELDİLER İLE UNUTULMAZ FİNAL!

Kas 21 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Suzan Kardeş Bültenleri, Suzan Kardeş Haberleri, Suzan Kardeş Kupürleri, Yazılı Basın • 2611 görüntüleme • Yorum yok 3. KOMEDİ FESTİVALİ’NDE SUZAN’A GELDİLER İLE UNUTULMAZ FİNAL!

  
3. KOMEDİ FESTİVALİ’NDE SUZAN‘A GELDİLER İLE UNUTULMAZ FİNAL!
 
SUZAN KARDEŞ’TEN MİNİ ETEKLİ BEYONCE POZU! 
Balkanların sevilen sanatçısı Suzan Kardeş, 2-18 Kasım’da bu sene üçüncüsü düzenlenen İstanbul Komedi Festivali’nin finalini muhteşem bir şovla gerçekleştirdi.
Yaklaşık iki saat boyunca BKM Mutfak Uniq Sahnesi’nde katılımcıları birçok türden şarkı ile buluşturan ve müziğe doyuran sanatçı, yaptığı espriler ile de festivalin son programında izleyicileri gülme krizine soktu.
Suzan Kardeş’ten Beyonce pozu!
İstanbul Komedi Festivali’nin finalini özel olarak hazırladığı performansı ile unutulmaz anlar yaşatan Suzan Kardeş, gecenin sonunda  Wow dans grubu ile  birlikte  sahneye çıkarak  mini etek ve uzun çizmeleri ile  dans edip şarkı söyledi , sempatik hareketleriyle izleyicilere Beyonce pozu verdi.
Sahnede Birce Akalay sürprizi!
Suzan Kardeş’i izlemeye gelenler arasında; oyuncu Birce Akalay, BKM ekibi, 7 Kocalı Hürmüz oyuncuları, Suzan Kardeş’in kızı Begüm Kardeş, kızkardeşi Neriman Kardeş, Yasemin Şefik, yapımcı ve yönetmen dostları, komedi festivali boyunca performans sergileyen tüm oyuncular geceye renk kattılar. Eğlenceli şarkılarıyla herkesi ayağa kaldıran Suzan Kardeş, sahneye Birce Akalay’ı davet ederek kendisine övgü dolu sözlerde bulundu. Birce Akalay ve Suzan Kardeş Yalnız Kullar şarkısını birlikte söylediler.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys