ZORLU PSM’DE SELAMİ ŞAHİN’DEN UNUTULMAZ BİR GECE!

Eyl 27 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Selami Şahin Bültenler, Selami Şahin Haberler, Selami Şahin Küpürler, Yazılı Basın • 1234 görüntüleme • Yorum yok ZORLU PSM’DE SELAMİ ŞAHİN’DEN UNUTULMAZ BİR GECE!

ZORLU PSM’DE SELAMİ ŞAHİN’DEN UNUTULMAZ BİR GECE!

ESKİMEYEN ŞARKILAR İLK DEFA ZORLU PSM SAHNESİ’NDE!

‘’Eskimeyen Şarkılar’’ konsepti ile Türkiye’nin her köşesinde sevenleriyle buluşan usta sanatçı Selami Şahin, geçtiğimiz akşam Eskimeyen Şarkılar konseptini ilk defa Zorlu PSM sahnesine taşıyarak sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

‘’Vestel Gururla Yerli Konserleri’’ kapsamında gerçekleşen etkinlikte Selami Şahin’in sevenlerine özel olarak hazırlandığı sahne şovları geceye damgasını vurdu.

Görkemli bir atmosferde dinleyicileri ile buluşan “Eskimeyen Şarkılar” konserinin sunuculuğunu “Yosi Mizrahi’ üstlendi.

Usta sanatçı Selami Şahin’e konser boyunca eşlik eden muhteşem orkestrası, geceye özel hazırlanmış dans koreografisi ve davul şovu ise izleyenlerden tam not aldı.

Eskimeyen Şarkılar konsepti turnede!

Usta sanatçı Selami Şahin, Zorlu PSM Sahnesi öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlarken duygularını şu şekilde ifade etti: ”Eskimeyen Şarkılar konseptimiz tüm Türkiye’de ve yurt dışında olacak. Hatta önümüzdeki ay Gaziantep’te ve Antakya’da memleketimde sahne alacağım. Eskimeyen dostlarımla şarkılar söyleyeceğim için çok heyecanlıyım. Özlem duyduğum tüm sevenlerimle bir araya gelecek olmanın mutluluğunu yaşıyorum.”

Selami Şahin’in ‘’Eskimeyen Şarkılar’’ turnesi kapsamında sahne alacağı diğer konserleri ise şu şekilde;

· 29 Eylül Eskimeyen Sarkilar Izmir Kültürpark

· 11 Ekim Eskimeyen Sarkilar Gaziantep Gaun Mavera KSM

· 12 Ekim Eskimeyen Sarkilar Hatay Sümerler Açikhava

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys