LÜTFİYE ÖZİPEK’TEN BİR BİLENE SOR GELİYOR! ÇOK ÖZEL BİR SES VE OLAĞANÜSTÜ BİR YORUM!

Haz 14 • Bültenler, Haberler, Kupürler • 2268 görüntüleme • Yorum yok LÜTFİYE ÖZİPEK’TEN BİR BİLENE SOR GELİYOR! ÇOK ÖZEL BİR SES VE OLAĞANÜSTÜ BİR YORUM!

LÜTFİYE ÖZİPEK’TEN BİR BİLENE SOR GELİYOR!

ÇOK ÖZEL BİR SES VE OLAĞANÜSTÜ BİR YORUM!

2017 yılı “O Ses Türkiye” birincisi olarak Türk halkının büyük beğeni ve takdirini kazanan Kıbrıs’lı sanatçı Lütfiye Özipek, “Bir Bilene Sor” adlı ilk çıkış teklisiyle pop müzik dünyasına merhaba diyor.

Sözü ve bestesi Rubato’dan tanıdığımız ve daha önce Sezen Aksu, Sıla gibi birçok sanatçıyla çalışmış olan değerli müzisyen Fatih Ahıskalı’ya, düzenlemesi ise son dönemin hit şarkılarına imza atan prodüktör Tolga Görsev’e ait olan “Bir Bilene Sor” adlı tekli çalışma, 29 Mayıs Çarşamba günü tüm dijital platformlarda yayında!

Ülkemizin en genç ve dinamik yapım firmalarından Zoom Müzik etiketiyle yayınlanan ve Tolga Görsev Music Production stüdyosunda çok titiz ve uzun bir çalışma sonucunda tamamlanan şarkı; sözleri, dinamik yapısı ve pop müzik dünyasına getirdiği yeni sound anlayışıyla bu yılın en büyük hitlerinden biri olmaya aday.

4 oktavlık muazzam sesiyle ve çok özel yorumuyla bu şarkıya hayat veren Lütfiye Özipek, sektörün en önemli yorumcularından biri olmak üzere, müzik severler ve dinleyicilerine merhaba demeye hazırlanıyor.

Elektro ve akustik gitarlarda Erdem Sökmen, perküsyonda Cengiz Ercümer, Bas gitarda Cihan Reşit Köse, klavye ve geri vokallerde Cevdet Berkay Yavuz, davulda Canberk Cebecioğlu, çello da Timur Atasever sanatçı Lütfiye Özipek’in bu şarkısında sanatçıya eşlik etti.

“Bir Bilene Sor” 29 Mayıs Çarşamba günü yayınlanmak üzere bir de video klip geliyor!

Edirne, Karaağaç, Meriç ve Tunca nehri çevrelerinde çekimleri tamamlanan video klibin, yönetmenliğini Ahsen Eser üstlenirken görüntü yönetmeni olarak da Mert Mukbil Özkan yer aldı. Klipte Lütfiye Özipek’e oyuncu Atakan Asyalı da eşlik etti.

Pop müzik dünyasına büyük bir armağan olduğuna inandığımız Lütfiye Özipek’in yeni teklisi “Bir Bilene Sor”, tüm dijital platformlarda!

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys