GÖKHAN TÜRKMEN İLE DUYULAR ARASI YOLCULUĞA HAZIR MISIN?

Eyl 24 • Bültenler, Gökhan Türkmen Bültenleri, Gökhan Türkmen Haberleri, Gökhan Türkmen Kupürleri, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1892 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TÜRKMEN İLE DUYULAR ARASI YOLCULUĞA HAZIR MISIN?

 
GÖKHAN TÜRKMEN İLE DUYULAR ARASI YOLCULUĞA HAZIR MISIN?
    GÖKHAN TÜRKMEN YİNE SIRA DIŞI BİR PROJEYLE DİNLEYİCİLERLE BULUŞUYOR… 
Farklılığı ve kendine has tarzlarda yaptığı işlerle her projesinde kendini yenileyen  Gökhan Türkmen, bu defa dinleyicilerini duyular arası yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor.
Gökhan Türkmen, yeni projesi ”Synesthesia” ismini verdiği maxi single’ında ‘Dene’ ve ‘Seviyorum Sevmiyorum’ şarkılarını cover’layarak yenilikçi bir projeyi daha dinleyicileriyle buluşturacak olmanın heyecanını yaşıyor.
Tüm düzenlemesini GT Band ile gerçekleştiren Gökhan Türkmen, farklı aranjesi ile bambaşka bir projeye  imza atıyor.
‘Sineztezi Konsepti’ duyular arası yolculuk olarak adlandırılan bir kavram ve duyuların birbirine karışarak anlam kazandığı bir çalışma olarak tanımlanmakta. Bu konsepte uygun olan projesinde sevenlerini fazlasıyla heyecanlandıracak olan sanatçı dinleyenlerine hem uzun hem duygusal hem de daha önce hissetmedikleri duyularla keyifli bir müzik  yolculuğuna çıkaracak.
Farklı ve denenmemişi hayata geçirmeyi seven yönüyle de ön planda olan başarılı sanatçı bir kez daha kendisine hayran bırakacak.
Gökhan Türkmen’in ‘ Synesthesia ‘ ismini verdiği projesi GTR Müzik etiketiyle 21 Eylül Cuma itibarıyla tüm dijital platformlarda yayında.
 
Konserlerine tüm hızıyla devam eden sanatçı;21 Eylül Jolly Joker Ankara’da, 22 Eylül Göl Festivali Burdur’da, 28 Eylül Jolly Joker Antalya’da, 29 Eylül Büyükşehir Belediyesi Kongre Merkezi Diyarbakır’da sahne alacak.  

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys