THE RINGO JETS’İN DAVULCUSU LALE KARDEŞ’TEN ÖZEL SERİ ZİLLER ! TURKISH ZİLLERİ – LALE KARDEŞ SERİSİ !

Nis 10 • Haberler, Lale Kardeş Haberleri • 18301 görüntüleme • Yorum yok THE RINGO JETS’İN DAVULCUSU LALE KARDEŞ’TEN ÖZEL SERİ ZİLLER ! TURKISH ZİLLERİ – LALE KARDEŞ SERİSİ !


 
THE RINGO JETS’İN DAVULCUSU LALE KARDEŞ’TEN ÖZEL SERİ ZİLLER !
 
TURKISH ZİLLERİ – LALE KARDEŞ SERİSİ ! 
The Ringo Jets’in kurucularından olan, aynı zamanda davulcusu ve Suzan Kardeş’in yeğeni Lale Kardeş, John Blackwell ve Jarrod Cagwin gibi müzisyenlerin serilerini bünyesinde bulunduran Turkish Cymbals işbirliği ile Türkiye’nin kendi adına özel zil üretilen ilk davulcusu oldu.
Lale Kardeş tasarımı ve çizimi özel seri ziller ! 
 
5-8 Nisan tarihlerinde Frankfurt’ta düzenlenen Music Messe fuarından ilk defa tanıtılacak olan zillerin logosunu ise Lale Kardeş kendisi tasarladı ve çizdi.
Her türe uyum sağlasa da 60’lar ve 70’lerin Garage, Beat, Rock’n Roll ve Heavy Rock türleri için daha kullanışlı olan Lale Kardeş Serisi, 24 inç’lik ride’a sahip olan Turkish Cymbal’ın ürettiği en büyük zil olma özelliğine de sahip.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys