SELAMİ ŞAHİN’İN KIZININ MANEVİ ANNESİ ‘AJDA PEKKAN’!

Eyl 10 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Selami Şahin Bültenler, Selami Şahin Haberler, Selami Şahin Küpürler, Yazılı Basın • 3362 görüntüleme • Yorum yok SELAMİ ŞAHİN’İN KIZININ MANEVİ ANNESİ ‘AJDA PEKKAN’!

SELAMİ ŞAHİN’İN KIZININ MANEVİ ANNESİ ‘AJDA PEKKAN’!

FİLM GİBİ BİR HİKAYE!

Süperstar Ajda Pekkan ve Selami Şahin’in kızı Meryem İrem Şahin, yıllar sonra geçtiğimiz günlerde bir araya geldi ve 1996 yılına uzanan hikayeleri herkesi şaşırttı.

21 Mayıs 1996 yılında dünyaya gelen Selami Şahin’in kızı Meryem İrem Şahin’in doğduğu dönemin öncesinde sık sık bir araya gelen ve albüm hazırlığı içerisinde olan Ajda Pekkan ve Selami Şahin’in sağlam dostlukları Selami Şahin-Didem Şahin çiftinin kızı Meryem İrem’e de yansıdı.

Meryem İrem doğduğunda hastaneye ziyarete giden Ajda Pekkan o an yaşadığı hisleri ‘ İrem’in bundan sonra manevi annesi benim diyerek’ dile getirmişti.

Bu hikayenin ardından, 22 sene sonra Ajda Pekkan, Selami Şahin ve Meryem İrem Şahin Kıbrıs’ta birlikte vakit geçirerek hasret giderdiler ve o anı ölümsüzleştirerek hikayelerine bir yeni hikaye daha eklediler.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys