SUZAN KARDEŞ’E ‘’SİNEMA EMEK ÖDÜLÜ’’

Eki 21 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Suzan Kardeş Bültenleri, Suzan Kardeş Haberleri, Suzan Kardeş Kupürleri, Yazılı Basın • 3930 görüntüleme • Yorum yok SUZAN KARDEŞ’E ‘’SİNEMA EMEK ÖDÜLÜ’’

On parmağında on marifet Suzan Kardeş, 6. Malatya Uluslararası Film Festivali kapsamında ‘Emek Ödülü’ne değer görüldü.

Malatya Film Festival Komitesinden yapılan yazılı açıklamada, 6-12 Kasım’da gerçekleşecek olan ‘Sinema Emek Ödülleri’nin bu sene Sinema Yazarı ve Tarihçisi Agah Özgüç ile makyaj uzmanı yetenekli sanatçı Suzan Kardeş’e takdim edileceği bildirildi.

Yıllardır beyaz perdeye hizmet eden Suzan Kardeş, bu ödüle layık görüldüğü için onur ve mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Suzan Kardeş aynı zamanda Seksenler dizisinin vazgeçilmezi Fato Nene tiplemesi ile Trt 1 ekranlarında sevenleri ile buluşurken, bir yandan da film çekimleri, konserleri ve makyaj eğitimleri ile yeni sezona dolu dolu geliyor..

 

emek 1 emek 2 emek 3 emek 4 emek 5

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys