Can Bonomo, ‘Anachronismus’ için 21 Ekim’de görkemli bir açılış yaptı.

Eki 22 • Can Bonomo Haberleri, Haberler • 6177 görüntüleme • Yorum yok Can Bonomo, ‘Anachronismus’ için 21 Ekim’de görkemli bir açılış yaptı.

Can Bonomo, resim çalışmalarından oluşan ilk kişisel sergisi ‘Anachronismus’ için 21 Ekim’de Sade Kolektif işbirliği ile The Marmara Pera Otel’inde görkemli bir açılış yaptı.

 

Albüm, konser ve şiir çalışmalarında gösterdiği başarılar ile  adından sık sık söz ettiren sevilen sanatçı  ‘Can Bonomo’ şimdi de resim sergisi ile  sanatseverler ile buluşmanın heyecanını yaşıyor.

Can Bonomo’nun, tarihsel imgeleri ve kişilerin aklında ‘geçmişe ait’ eserleri; ‘şu ana ait’ ögeler ile birleştirdiği sergisi büyük ilgi gördü.

Açılış kokteyline, The Marmara Collection İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Öztürk; ünlü manken Didem Soydan; Yalan Dünya ekibinden Sarp Apak, İrem Sak, Hasibe Eren, Gupse Özay, Öner Erkan; Kiralık Aşk dizisi başrol oyuncusu Barış Arduç; Tuna Kiremitçi; Gripin grubunun solisti Birol Namoğlu; Güntaç Özdemir; yönetmen Mustafa Altıoklar; Galatasaray bayan basketbol oyuncusu Işıl Alben ve stil danışmanı Umut Eker gibi birbirinden renkli isimler katıldı.

Uzun zamandır hayalini kurduğu serginin gerçekleşmesinden dolayı oldukça heyecanlı ve mutlu olan Can Bonomo, sergiye gösterilen ilgiden dolayı şimdiden çok memnun olduğunu söyledi.

Can Bonomo’nun ilk resim sergisi “Anachtonismus” 22 Ekim – 20 Kasım 2015 tarihleri arasında, The Marmara Pera’nın ev sahipliğinde sanatseverlerle buluşacak.

 

Can Bonomo
Can Bonomo- Dİdem Soydan

umut eker irem sak

Öner Erkan
Gupse Özay

Barış Arduç

Hüseyin Öztürksergi

sergi 2
_MG_4597

_MG_4598

_MG_4599

repost_temp-3 (1)


 

 

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys