SUZAN KARDEŞ VE SİMGE RAMAZAN SOHBET’ İNDE BULUŞTULAR !

May 21 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Simge bültenleri, Simge Küpürler, Suzan Kardeş Bültenleri, Suzan Kardeş Haberleri, Suzan Kardeş Kupürleri, Yazılı Basın • 1820 görüntüleme • Yorum yok SUZAN KARDEŞ VE SİMGE RAMAZAN SOHBET’ İNDE BULUŞTULAR !


 
SUZAN KARDEŞ VE SİMGE RAMAZAN SOHBET’ İNDE BULUŞTULAR !
 
 İKİ ARNAVUT BİR ARAYA GELİRSE ! 
 
Ramazan ayında Torium Avm’de sevilen sanatçı Suzan Kardeş’in ev sahipliğinde gerçekleşecek olan Ramazan eğlencelerinin ilk konuğu geçtiğimiz akşam pop müziğe damgasını vuran Simge oldu. 
 
Suzan Kardeş’in sohbetine içtenlikle katılan başarılı ve güzel sanatçı Simge, Miş Miş şarkısını ve Sezen Aksu’nun Vay şarkısını seslendirdi. Yoğun istek alan Üzülmedin mi? şarkısını da dinleyicilerini kırmayarak sevenlerine armağan etti.  
 
Suzan Kardeş etkinlik esnasında Simge ile ilgili : ” Türk halkı sana zaten puanını vermiş, çok güzel bir yerdesin. Simge olmak kolay değil. Çok daha büyük yerlere geleceksin. Profesyonelliğine hayran kaldım. Vay şarkısını söyleyeceğinden haberi yoktu ve prova almadan söyledi. Kendisi tam bir müzisyen. ” dedi. 
” Bir tane Suzan’ımız var. Allah seni başımızdan eksik etmesin. ”
Sohbet esnasında Suzan Kardeş’in Ramazan ile ilgili sorusuna : ” Ben küçükken ramazanda kalabalık sofralarımız olurdu. Unutamadığım çok güzel zamanlardı. Herkese hayırlı ramazanlar ve şimdiden iyi bayramlar. ” sözleriyle cevap veren Simge, ” Bir tane Suzan’ımız var. Allah seni başımızdan eksik etmesin. ” diyerek sevgisini dile getirdi. 
Ramo şarkısını beraber söylediler ! 
Ramazan eğlenceleri vesilesiyle iki Arnavut kadını Suzan Kardeş ve Simge bir araya gelince sohbet de bir o kadar keyifli oldu. Gelenlerin gülme krizine girdiği akşamda, sohbetin ardından birlikte Ramo şarkısını seslendiren ikili büyük alkış alarak izleyicilere unutulmaz bir Ramazan akşamı yaşattı
si

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys