SUZAN KARDEŞ BİR HAYALİNİ DAHA GERÇEKLEŞTİRDİ!

Eki 28 • Bültenler, Haberler, Suzan Kardeş Bültenleri, Suzan Kardeş Haberleri • 903 görüntüleme • Yorum yok SUZAN KARDEŞ BİR HAYALİNİ DAHA GERÇEKLEŞTİRDİ!

Birleşmiş Milletler Günü Suzan Kardeş ile kutlandı.

Suzan Kardeş bir hayalini daha gerçekleştirdi.

Başarılı sanatçı Suzan Kardeş, 24 Ekim Perşembe günü Birleşmiş Milletler Günü’nü Moda Kayıkhane’de Birleşmiş Milletler ekibi ile beraber kutladı.

Birleşmiş Milletlerin amacı uluslararası güvenliği sürdürmek, ülkeler arasındaki iyi ilişkileri pekiştirmek, ekonomik, sosyal, kültürel işbirliği sağlamak ve insanlık sorunlarının çözümünde temel hak ve özgürlüklerin geliştirilmesinde birlikte çalışmalar yapmaktır. Bu amaca hizmet etmek ve birliği arttırmak adına kutlanıldığı günde Birleşmiş Milletler ekibinden Türk ve birçok yabancı uyruklu çalışanlar olmak üzere tüm evrensel kültürün bir arada olunduğu bu günde keyifli anlara şahit olundu.

Birleşmiş Milletler Günü’nü kutlamak adına bir araya gelinen etkinlikte, Mehmet Işkın Birleşmiş Milletler ekibini temsilen Suzan Kardeş’e çiçek takdim ederek ‘’Bu özel günde Suzan Kardeş’i en uygun isim olarak düşündük. Birliği en güzel haliyle temsil ettiği için burada bir arada olmak istedik. Herkes Suzan’ın konserine gitmeli ve Balkan ezgilerinin rüzgarına kapılmalı. ‘’ şeklinde duygularını dile getirdi.

Suzan Kardeş’’ Bugün benim için o kadar değerli ki. Böyle güzel, birleştirici bir günde sizin gibi değerli insanlarla bir arada olmak benim hayalimdi. Yine bir hayalimi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Birleşmiş Milletler ile ortak özelliğimiz sanırım bir arada tutmak ve birliği arttırmak. Biz biriz ve kimse bizi ayıramaz. Biz kültürel zenginliğimiz ile çok güzeliz.’’ şeklinde duygularını ifade etti.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys