KATARSİS’İN KONUĞU BAŞARILI OYUNCU ECEM ERKEK!

Ara 23 • Bültenler, Gökhan Çınar Bültenler, Gökhan Çınar Haberler, Haberler • 3807 görüntüleme • Yorum yok KATARSİS’İN KONUĞU BAŞARILI OYUNCU ECEM ERKEK!

KATARSİS’İN KONUĞU BAŞARILI OYUNCU ECEM ERKEK!

”NAİME DE BENİM, DRAM TEYZELERDEKİ KADINLAR DA BENİM…”

Uzman klinik psikolog ve yazar Gökhan Çınar’ın hazırlayıp sunduğu Katarsis programı, bu hafta Güldür Güldür Show’un sevilen isimlerinden başarılı oyuncu Ecem Erkek’i konuk etti.

Sıra dışı sohbetleri ile dikkat çekmeye devam eden Katarsis programında içini döken Ecem Erkek, nasıl bir çocukluk geçirdiğini, ailesini, bilinmeyenlerini ve daha fazlasını Gökhan Çınar’a anlattı.

Program esnasında Gökhan Çınar’ın başkalarının yanı sıra sende kendine çok zorbalık yapmışsın yorumu üzerine; ” Küçüklüğümden beri kendimi çok döverim ben. Bir şey yaşadığımızda, mesela Güldür Güldür’de bir akşam bir şey olmamıştır. Şöyle yaptığım için olmadı, böyle yaptığım için olmadı diye hep kendimde bulurum.” dedi.

Ecem Erkek’ten Seher Yıldızı ve Şafak Türküsü Performansı !

Hayatını Değiştiren Şarkı bölümünde ise:”Seher Yıldız’ı türküsü çocuk yaşımdan beri sürekli söylediğim, ağladığım ve hiç unutmadığım bir türkü.” sözlerinin ardından şarkıyı seslendirerek, sesi ile izleyicilerden binlerce yorum aldı.
Çocukken yaşadığı sobalı apartman dairesinde bulunan büyük banyoyu ve banyoda kıyafet yıkarken bu şarkıyı hep söylediğini dile getiren başarılı oyuncu, duygusal anlar yaşayarak 10-11 yaşlarını anımsadı. Program sonunda ise Şafak Türküsü’nü seslendirerek canlı performansı ile beğeni topladı.

Cevap Hakkı bölümünde Ecem Erkek ile ilgili yazılmış olumsuz yorumlardan biri olan ” Sanki her karakteri aynı kişi oynuyor. ” yorumu üzerine Ecem Erkek:” Tabii ki aynı kişi oynuyor. Sahneye çıkmadan önce Ecem’i bir kenara atamam ki. Şuan Ecem’i çıkartıyorum ve Naime’yi giyiyorum şeklinde olmuyor ki. Naime de benim içimde bir yerde, dram teyzelerdeki kadınlar da benim içimde bir yerde… Onlar Naime’ye ait değil, bana yani Ecem’e aitler. Ağzımdan çıkan laf için metnin üzerinde ne kadar Naime dese de, onu söyleyen benim. Tabii ki kendimi bırakamam. O yüzden aynı gelebilir, haklı.” şeklinde cevap verdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys