2020’YE SAHNEDE GİRECEK OLAN SANATÇILAR!

Ara 18 • Bültenler, Haberler • 426 görüntüleme • Yorum yok 2020’YE SAHNEDE GİRECEK OLAN SANATÇILAR!

2020’YE SAHNEDE GİRECEK OLAN SANATÇILAR!

HANGİ SANATÇI NEREDE SAHNE ALACAK?

2019 yılına veda ederken sanatçılarında yılbaşı konserleri belli olmaya başladı. Yeni yıla coşkuyla girmek isteyenler, Türkiye’nin en sevilen sanatçılarıyla 2020 yılına güzel dileklerle beraber merhaba diyecek.

Yeni yıla sahnede girecek olan sanatçılar ise şu şekilde;

Eğlenceli sahnesi ve repertuvarıyla yeni yılı sahnede kutlayacak olan Suzan Kardeş, Elite World Asia Hotel’de gerçekleşecek olan konserinde İstanbul’da coşku dolu anlar yaşatacak.

Başarılı sanatçı Ayşegül Aldinç, özel repertuvarı ile Fairmont Quasar’da sahne alarak, İstanbullularla yeni yıla girecek.

Usta sanatçı Selami Şahin, dillerden düşmeyen şarkılarıyla yeni yılı Arkın Colony Hotel Kıbrıs’ta karşılıyor. Duayen isim, 2020 senesine unutulmaz şarkıları ve özel sahne performansı ile merhaba diyecek.

Başarılı sanatçı Gökhan Tepe, yılbaşına özel hazırladığı repertuvarını Port Nature Luxury Resort Hotel’de Antalyalı sevenleri için seslendirecek.

Pop müziğin en iddialı isimlerinden Ece Seçkin, dinamik sahnesi, dans şovları ve sürprizleriyle 2020 senesine Trabzon Yalı Park Otel’de girecek.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys