SELAMİ ŞAHİN’DEN DOWN SENDROMLULAR İÇİN ANLAMLI DESTEK !

Şub 28 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Selami Şahin Bültenler, Selami Şahin Haberler, Selami Şahin Küpürler, Yazılı Basın • 1604 görüntüleme • Yorum yok SELAMİ ŞAHİN’DEN DOWN SENDROMLULAR İÇİN ANLAMLI DESTEK !

 
SELAMİ ŞAHİN’DEN DOWN SENDROMLULAR İÇİN ANLAMLI DESTEK !
 

Usta sanatçı Selami Şahin, geçtiğimiz akşam eşi Didem Şahin ile birlikte Down Sendromu Federasyonu’nun “Kuruluş Yıldönümü ve Melek Yüzler Gecesi” ne katıldı.
 
Ataşehir Sheraton Otel’de gerçekleşen ve ” Her Şey 1 Farklı Olacak ” sloganıyla yola çıkılan gecede yer alan Selami Şahin, Down Sendromu hakkında farkındalık yaratmak amacıyla yapılan gecede davetli olarak yer aldı.  
 
Kültür ve Turizm Bakanlığı eşliğinde düzenlenen gecede kendisine plaket takdim edilen Selami Şahin, ABD’nin Kudüs kararını protesto etmek amacıyla düzenlenen gösterilere müdahale sırasında gözaltına alınan Filistinli Down Sendromlu Muhammed et-Tavil ile fotoğraf da çektirdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys