ECE SEÇKİN ‘BEN MAYOYU PLAJDA GİYERİM DEMİŞTİM!

Ağu 15 • Bültenler, Ece Seçkin bültenler, Ece Seçkin Haberler, Ece Seçkin Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1770 görüntüleme • Yorum yok ECE SEÇKİN ‘BEN MAYOYU PLAJDA GİYERİM DEMİŞTİM!

ECE SEÇKİN ‘BEN MAYOYU PLAJDA GİYERİM DEMİŞTİM!

Bayram boyunca yoğun konser maratonuyla şehir şehir gezip sevenleriyle buluşmaya devam eden başarılı sanatçı Ece Seçkin, geçtiğimiz gün Yalova’nın Çınarcık ilçesinde bulunan özel bir plajda konser verdi.

Kendisine özel tasarlanan mayosu ve pareosuyla dikkat çeken Ece Seçkin, 2 saat süren göz kamaştırıcı sahne performansı ve güçlü orkestrasıyla kendisini izlemeye gelenleri büyüledi.

Ara ara izleyicilerle neşeli diyaloglarda bulunan Ece Seçkin, son dönemlerde sahnelerde moda olan mayo konusuna da değindi.

Ece Seçkin, “Bu aralar sahnelerde acayip bir mayo modası var. Bu konu bana da sorulmuştu. Geçtiğimiz günlerde ben mayomu sadece plajda giyerim demiştim. Bugün bu harika plajda sahneye ben de mayomla çıktım.

Hayatta çok değerli şeyler var; herkese iyi bayramlar. Değerlerimizi unutmayalım, kıymetini bilelim. Büyüklerimizi, küçüklerimizi sadece bayramlarda değil her zaman düşünüp, mutlu edelim. Konserlerim sebebiyle ziyaret edemediğim huzur evindeki büyüklerimi unutmadım. Bayramdan hemen sonra onlara sarılmaya, ziyaret etmeye gideceğini sözlerine ekledi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys