SAKİN, GÜÇLÜ VE FARKLI: “BİR VARMIŞ BİR YOKMUŞ”

Nis 8 • Bültenler, Fatma Turgut Bültenler, Fatma Turgut Haberler, Fatma Turgut Küpürler, Yazılı Basın • 3073 görüntüleme • Yorum yok SAKİN, GÜÇLÜ VE FARKLI: “BİR VARMIŞ BİR YOKMUŞ”

FATMA TURGUT’TAN ”BİR VARMIŞ BİR YOKMUŞ”

FATMA TURGUT’UN İLK SOLO ALBÜMÜ’NÜN TEKLİSİ YAYINDA !

SAKİN, GÜÇLÜ VE FARKLI: “BİR VARMIŞ BİR YOKMUŞ”

Güçlü vokaliyle Türk rock müziğin sayılı isimlerinden Fatma Turgut, Nisan ayında yayınlayacağı ”Elimde Dünya” isimli ilk solo albümü öncesi albüm habercisi olan ”Bir Varmış Bir Yokmuş” teklisini yayınlayarak heyecanını sevenleriyle paylaşıyor.

Hem teklinin hem de Nisan ayında yayınlanacak olan ”Elimde Dünya” isimli yeni albümün prodüktörlüğünü Fatma Turgut, Tarkan Gözübüyük, Cihan Barış ve Ozan Tügen üstlenirken, tekli ve albüm kayıtları Babajim Stüdyosu’nda kaydedildi.

Müzikseverlerin meraklı bekleyişine söz ve müziği Can Bonomo imzası taşıyan ”Bir Varmış Bir Yokmuş” şarkısıyla cevap veren sanatçı, yeni teklisinin düzenlemesinde Barış Ertunç, Hüseyin Deniz ve Ozan İnam ile çalıştı.

Şarkının klip çekimi için Murat Onbul’un yönetmenliğinde kamera karşısına geçen Fatma Turgut’un görüntü yönetmenliğini ise Veli Kuzlu üstlendi.

Klipte bir fotoğrafçıyı canlandıran Fatma Turgut’un dikkat çeken kostümleri Tanju Babacan tarafından özel olarak tasarlandı.

Klipteki görünümüyle herkesi büyüleyen Fatma Turgut, yeni şarkısıyla müzikseverlerden tam not alacak.

Fatma Turgut’un yeni albümü ”Elimde Dünya”nın habercisi ”Bir Varmış Bir Yokmuş” teklisi, bugün itibarıyla Avrupa Müzik markasıyla tüm platformlarda yayında!

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys