GÖKHAN TÜRKMEN YENİ ŞARKISI LAFÜGÜZAF’I İLK KEZ SÖYLEDİ!

Şub 15 • Bültenler, Gökhan Türkmen Bültenleri, Gökhan Türkmen Haberleri, Gökhan Türkmen Kupürleri, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2594 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TÜRKMEN YENİ ŞARKISI LAFÜGÜZAF’I İLK KEZ SÖYLEDİ!

 
GÖKHAN TÜRKMEN YENİ ŞARKISI LAFÜGÜZAF’I İLK KEZ SÖYLEDİ!
GÖKHAN TÜRKMEN YENİ ŞARKISINI 14 ŞUBAT’A ÖZEL SÖYLEDİ!
Başarılı sanatçı Gökhan Türkmen, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırladığı repertuvarı ile Moi Sahne’yi dolduran dinleyicilerine akustik bir ziyafet yaşattı.
 
Yeni şarkısı Lafügüzaf’ı ilk defa söyledi!
 
Sevilen müzisyen 16 Şubat’ta müzikseverlerle buluşturacağı yeni şarkısı ”Lafügüzaf” ı  ise ilk defa bu geceye özel olarak canlı canlı seslendirdi. Yeni şarkısını seslendirmesiyle birlikte büyük alkış alan Gökhan Türkmen, dinleyicilerden tam not aldı.
Eşi Sinem Türkmen’e şarkı armağan etti !
Dillerden düşmeyen aşk şarkılarının yaratıcısı Gökhan Türkmen: ” Herkesin Sevgililer Günü’nü kutluyorum. Bugün 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel ben de eşim Sinem’e yazdığım şarkıyı söylemek istiyorum. Seni seviyorum Sinem. ” sözleri ile duygularını dile getirerek Aşktır şarkısını eşi Sinem Türkmen için seslendirdi.
Akustik performansıyla dinleyenleri mest etti!
 
2 saat boyunca güçlü performansı ile sahnede kalan Türkmen, Büyük İnsan, Çatı Katı, Aşktır, Sen İstanbul’sun, Bir Öykü ve daha birçok şarkısını akustik tarzda söyleyerek hayranlarını bir kez daha mest etti.
Konserlerine Almanya’da devam edecek!
Gökhan Türkmen, 16 ve 17 Şubat’ta Almanya’da vereceği konserlerle hayranlarıyla buluşmaya devam edecek.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys